Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 17 czerwca 2024 15:25
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Świąteczna ekspozycja w Wieży Ciśnień

W Muzeum Wodociągów czekamy na Święta Bożego Narodzenia! Chcemy jak najlepiej przygotować się na nadchodzący czas, dlatego w Wieży Ciśnień, przy ul. Filareckiej 2 powstała niepowtarzalna świąteczna ekspozycja!
Świąteczna ekspozycja w Wieży Ciśnień

Autor: fot.: Wojciech Zieliński

Cała powierzchnia zbiornika wieżowego została wypełniona dekoracjami nawiązującymi do Świąt Bożego Narodzenia. Prezentowana wystawa to właściwie instalacja artystyczna, przestrzeń, w której można napisać list do Gwiazdora i wrzucić go do magicznej skrzynki, zrobić sobie zdjęcia na świątecznej ściance, ze skrzydłami czy wśród spadających płatków śniegu. Można zapozować z jelonkiem albo z piernikowym ludzikiem, bądź wejść do piernikowej chatki.

 

Na wejściu czeka na Was dwoje mężnych dziadków do orzechów, którzy równie efektownie prezentują się na fotografiach, a to nie wszystko… Koniecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, jesteśmy pewni, że bajkowy klimat sprawi dużą frajdę. Zależało nam aby przestrzeń w Galerii Wieży Ciśnień wprowadziła Was w typowy świąteczny klimat, wywołała uśmiech i zachęciła do robienia pamiątkowych selfie.

Wszystkie elementy prezentowane na ekspozycji zostały wykonane własnoręcznie przez pracowników Muzeum Wodociągów.

 

Zaciekawieni? Przyjdźcie! Sprawdźcie! To idealny czas by nastroić się na Święta! Kiedy jak nie teraz? Wieża Ciśnień czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 16:00 oraz w weekendy, w sobotę od 13:00 do 20:00, a w niedzielę od 13:00 do 17:00.

 

Oczywiście zapraszamy też do Hali Pomp, przy ul. Gdańskiej 242, przypominamy, że kupując jeden bilet upoważnia on do zwiedzenia obydwu obiektów w tym samym, bądź kolejnym dniu!

 

Wstęp do Muzeum możliwy jest po zakupieniu biletu; normalny w cenie 10 zł, ulgowy w cenie 5 zł. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 25°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jacek KonopkaTreść komentarza: Nagroda Forbesa to szczególny prestiż. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam Całą Waszą Rodzinę.Data dodania komentarza: 13.06.2024, 13:12Źródło komentarza: Metalkas z Diamentem Forbesa L Autor komentarza: loanofferTreść komentarza: Are you in need of Guaranteed Cash quick money apply here contact us for more information on how to get started:(WhatsApp) number +918131851434 contact email id : [email protected] Mr. Damian SumitiData dodania komentarza: 13.06.2024, 08:27Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: W Bydgoszczy też takie chcemyData dodania komentarza: 03.06.2024, 17:02Źródło komentarza: Pierwszy tramwaj PESA Twist już w Tallinie! M Autor komentarza: MarcinTreść komentarza: Poprawiono :)Data dodania komentarza: 30.05.2024, 23:32Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: Natalia MoczadłoTreść komentarza: Źle odmieniliście nasze nazwisko;)Data dodania komentarza: 29.05.2024, 17:36Źródło komentarza: 20 lat bez Rysia MoczadłoAutor komentarza: .MarianTreść komentarza: Mieszkalpaan pod 11 tym więc wcześniej był skup butelek jeszcze wcześniej "resztki" Stacewicza a za panem kiosk z piwem z 30-40 pijanych facetów i dopiero "Kacik" który prowadził do kolejnego kiosku , piwem i strzelnicy przy śluzie Grottgera. Oczywiście pamieta Pan bójkę z 1968 roku w której zginął naasz kolega Karol. Kanał latem śmierdział aż na Łokietka było czuć/u Dulina/ To było wg Pana piękne??. Radzę oprzytomniecData dodania komentarza: 29.05.2024, 15:33Źródło komentarza: Garbary pięknieją
Reklama
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama