Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Zaatakował kobietę w parku w Solcu Kujawskim. Teraz odpowie za uszkodzenie ciała

Policjanci z Solca Kujawskiego zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta odpowiedzialnego za uszkodzenie ciała młodej kobiety, do którego doszło w minioną niedzielę (22.08.2021) na jednej z uliczek w parku. W jego ustaleniu pomogły informacje przekazane przez pokrzywdzoną.
Zaatakował kobietę w parku w Solcu Kujawskim. Teraz odpowie za uszkodzenie ciała

Autor: KWP

Zarzut uszkodzenia ciała mającego charakter chuligański usłyszał dzisiaj (26.08.2021) 31-latek, którego zatrzymali soleccy policjanci. Mężczyzna w minioną niedzielę (22.08.2021) około godz. 21:40 najpierw słownie zaczepił, idącą alejką parkową w Solcu Kujawskim, 25-letnią kobietę, a chwilę później do niej podbiegł i ją zaatakował uderzając nieznanym wówczas narzędziem.

Wczoraj (26.08.2021) przekazane przez pokrzywdzoną informacje doprowadziły do zatrzymania 31-letniego solecczanina. Ten minioną noc spędził w policyjnym areszcie.

Za uszkodzenie ciała grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na charakter chuligański tego czynu mężczyzna musi się liczyć z wymiarem kary wyższym o połowę jej górnej granicy.

Policjanci z Solca zawnioskowali do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Arthur 30.08.2021 22:24
Polska nie jest bezpiecznym krajem policja zamiast sie skupic nad bezpieczeństwewm to wykonują PISowskie rozkazy covidowego szalenstwa policja powinna strzec konstytucji a nie ją łamac na rzecz psychopatów z sejmu policja nie powinna byc polirtyczna przestrzegac konstytucji słuzyc i chronic obywateli i turystów RP

słabe opady deszczu

Temperatura: 6°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 999 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama