Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zatrzymano nożownika z regionu grożącego policjantom

W niedzielę przed godz. 1:00 w nocy w centrum Wąbrzeźna doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Policjanci wezwani na interwencję domową zaatakowani zostali przez agresywnego mężczyznę z nożem.
Zatrzymano nożownika z regionu grożącego policjantom

Autor: fot. ilustracyjna

W niedzielną noc (14.06.20 r.) policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego wezwani zostali na interwencję domową, gdzie nietrzeźwy konkubent miał awanturować się z partnerką. Na miejscu policjanci zastali przerażoną kobietę oraz jej 11-letniego syna. Powodem interwencji był jej 42-letni partner, dobrze znany policjantom ze swojej kryminalnej przeszłości.

Z każdą chwilą jego agresja słowna przybierała na sile, nie reagował na wezwania funkcjonariuszy aby uspokoił się. Kiedy wydawałoby się, że emocje już opadły, mężczyzna poproszony został o okazanie dokumentu tożsamości. Wtedy ten otworzył szafkę z której wyciągnął 30-centymetrowy nóż i zaczął wymachiwać nim w kierunku policjantów grożąc im pozbawieniem życia. Funkcjonariusze zachowali jednak czujność i wszelkie zasady bezpieczeństwa, natychmiast wytrącając nóż z dłoni agresora i obezwładniając go. Mimo to ten postanowił nie poddawać się bez walki, stawiając cały czas czynny opór.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj (15.06.20 r.) usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy Policji. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 28°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnatomTreść komentarza: Wynik mało szokujący uwzględniając fakt, iż sam profesor Szpinda był przewodniczącym Jury części praktycznej konkursu. Odpowiedzi uczestników z innych uczelni były zerowane za np. postawienie przecinka przed określeniem strony struktury. Nie będę komentował doniesień o podyktowaniu struktur studentom chwilę przed rozpoczęciem konkursu. Skandale są dla profesora Szpindy nieobce.Data dodania komentarza: 29.05.2025, 15:52Źródło komentarza: Rektor Politechniki Bydgoskiej uhonorował zwycięzców Scapula Aurea 2025Autor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Super, chciałem zobaczyć ringa na żywo - mam nadzieje, że mają.Data dodania komentarza: 26.05.2025, 13:47Źródło komentarza: Wyspa Samsung Brandstore w Bydgoszczy otwarta!Autor komentarza: ala987Treść komentarza: świetny artykuł :)Data dodania komentarza: 26.05.2025, 12:29Źródło komentarza: Spotkanie z Wiktorem Przyjemskim w bydgoskim centrum handlowymAutor komentarza: MamaTreść komentarza: Mam nadzieję, że parking nie będzie płatny i klientów przyciągnie z Arkad, gdzie nowe zasady zniechęcają do korzystania.Data dodania komentarza: 14.05.2025, 19:30Źródło komentarza: Wystartowała budowa największego parku handlowego w BydgoszczyAutor komentarza: MarcinTreść komentarza: Pragnę zauważyć, że nie jest to portal bydgoszcz.plData dodania komentarza: 5.05.2025, 13:59Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużla
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama