Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zagospodarowanie Myślęcinka. Trwają konsultacje

Trwają konsultacje społeczne związane z przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek".
Zagospodarowanie Myślęcinka. Trwają konsultacje

Autor: KB

Czym jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego?

Konsultacje społeczne związane są z przystąpieniem do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) dla terenu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek w Bydgoszczy. Ustalenia miejscowego planu określają, co i gdzie może powstać. Dokument zawiera zapisy, które precyzują jakie obiekty mogą zostać zbudowane na określonym terenie.

W ramach konsultacji – oprócz internetowej dostępnej na stronie www.voxly.pl/park i papierowej ankiety – zapraszamy na wydarzenia towarzyszące: warsztaty dla mieszkańców oraz punkt konsultacyjny na terenie parku. Wszystkie bieżące informacje na ten temat można znaleźć na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl

Odwiedź park, przyjdź na warsztaty

W najbliższą sobotę, 16 listopada, pracownicy Miejskiej Pracowni Urbanistycznej będą czekać na mieszkańców w okolicach pętli autobusowej. Na miejscu będzie można wypełnić ankietę, uzyskać szczegółowe informacje na temat konsultacji oraz wziąć udział w zabawie terenowej (spacer na orientację). Z kolei we wtorek, 19 listopada, zapraszamy na warsztaty projektowe podczas których będzie można podzielić się swoją wizją zagospodarowania parku. Warsztaty odbędą się Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5. Początek spotkania o godz. 17. Wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa poprzez napisanie maila na adres [email protected]. W tytule maila prosimy o wpisanie "Warsztaty Myślęcinek".

Wypełnij ankietę! Chętnie poznamy Twoje zdanie

Podziel się nim wypełniając elektroniczną ankietę na stronie www.voxly.pl/park lub ankietę w formie papierowej, którą można pobrać, wypełnić i wrzucić do urny w kasie biletowej Ogrodu Zoologicznego LPKiW Myślęcinek, w Urzędzie Miasta oraz w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy.

Warto wiedzieć:

Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek to jeden z największych w Polsce parków miejskich. Położony jest zaledwie trzy kilometry od centrum Bydgoszczy, chętnie odwiedzają go bydgoszczanie, okoliczni mieszkańcy i turyści. Piękno natury połączone z bogatą infrastrukturą pozwala na aktywny wypoczynek, relaks i uprawianie sportów. Jednym z najpopularniejszych miejsc w parku jest Polana Różopole. To tu odbywają się niezliczone koncerty, zjazdy, festiwale, pikniki i wydarzenia sportowe. To także ulubione miejsce wypoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu, wśród odwiedzających park.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
ReklamaSprawdź jak to działa
ReklamaZobacz dane na żywo!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: VinTreść komentarza: We wrzesniu maja byc w Albanii AME w judo i wszystkich dyscyplinach. Ktos jedzie od nas ?Data dodania komentarza: 31.03.2026, 11:41Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: AleksanderTreść komentarza: W tym roku też było pełno "najemników" - ale w zeszłym roku w Warszawie na Mistrzostwach Europy też było dużo cudzoziemców - przybyszów, reprezentujących nie tylko polskie ale inne uczelnie z Europy. Teraz to norma i trzeba sie do niej dostosować. Wynik zalezy od Rektorów uczelni.Data dodania komentarza: 27.03.2026, 08:24Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak sie popatrzy na listy walk z kilku ostatnich lat to wszyscy korzystaja z "Soldiers of fortune" więc nie w tym jest problem. Chodzi by tych ludzi przyciągac na nasze uczelnie z Bydgoszczy, wtedy jedni będą odchodzić inni przychodzić - jak dotąd. Wychowanie medalistów od młodzika to nie rola dla trenerów akademickich.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 14:22Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: BJJTreść komentarza: W zeszlym roku medale zdobywali też nasze "wojska zaciężne" czyli Mateusz i Damir - cos trzeba zrobić bo będzie coraz gorzejData dodania komentarza: 25.03.2026, 17:59Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: Menia.Treść komentarza: 🤔Data dodania komentarza: 25.03.2026, 16:33Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marcaAutor komentarza: KanuTreść komentarza: Great progress, this is really encouraging to see. Your effort and coordination are clearly making a strong impact.Data dodania komentarza: 25.03.2026, 15:31Źródło komentarza: Akademickie Mistrzostwa Polski w Judo 2026: Politechnika Białostocka gospodarzem zawodów 21–22 marca
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama