Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Ukradli torebkę starszej osobie. Zostali namierzeni! [WIDEO]

Dzięki nagraniu z kamer miejskiego monitoringu udało się namierzyć czterech nastolatków, którzy wspólnie ukradli torebkę siedzącej na ławce w parku 67-letniej kobiecie. Teraz młodzi mężczyźni odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym i nieletnich.
Ukradli torebkę starszej osobie. Zostali namierzeni! [WIDEO]

Autor: KWP

Do kradzieży doszło na terenie mogileńskiego parku. Zdarzenie zarejestrowała jedna z kamer miejskiego monitoringu. Na nagraniu widać, jak do siedzącej na ławce 67 – letniej kobiety podbiega młody mężczyzna i kradnie leżącą obok niej torebkę. Następnie ucieka wraz z trzema innymi kolegami w kierunku dworca PKP.

Nastolatkowie z torebki zabierają papierosy oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 170 złotych, po czym wyrzucają torebkę na chodnik.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą, na podstawie zapisów z monitoringu, bezbłędnie wytypowali sprawców. Okazali się nimi wychowankowie placówki specjalnej w wieku od 16 do 18 lat.

Policjanci odzyskali skradziony portfel wraz z dokumentami, jednak bez pieniędzy, gdyż młodzi mężczyźni zdążyli je wydać na zakup artykułów spożywczych. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POGODA
STARY RYNEK

Reklama
Reklama
Reklama Zobacz dane na żywo!
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama