Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znamy termin Bydgoszcz Triathlon 2017!

Warto wiedzieć, że Bydgoszcz Triathlon po raz drugi został nominowany do prestiżowego tytułu „Impreza Roku” w ramach plebiscytu Akademii Triathlonu.
Znamy termin Bydgoszcz Triathlon 2017!

Autor: RB archiwum

To nominacja za drugą edycję wydarzenia, które odbyło się 9-10 lipca tego roku w mieście nad Brdą i zgromadziło prawie 2500 zawodników i 15000 kibiców. Znamy także termin otwarcia zapisów na przyszłoroczną edycję zawodów Bydgoszcz Triathlon, która odbędzie się 9-10 lipca 2016 roku. Rejestracja zawodników rozpocznie się 15 listopada o godzinie 18:00 na stronie www.BydgoszczTriathlon.pl.

Warto skorzystać z okazji i zapisać się na zawody już w pierwszym dniu zapisów. – Mówi Jakub Kubiński, dyrektor sportowy Bydgoszcz Triathlon – Dla pierwszych 350 zawodników na każdym z dystansów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny wpisowego. Impreza cieszy się tak dużym powodzeniem, że ponad 1000 zawodników rejestruje się już podczas pierwszego dnia, dlatego najlepsze pakiety rozchodzą się błyskawicznie.

Bydgoszcz Triathlon 2017 to trzecia edycja wydarzenia, na którym organizatorzy są w stanie przyjąć 3000 zawodników na dwóch dystansach: krótkim i super krótkim. Oprócz zawodników indywidualnych, na starcie stanie także 100 sztafet. Uczestnikami imprezy są zarówno zawodowcy, jak i zupełni debiutanci, którzy na Bydgoszcz Triathlon stanowią aż 52% ogółu uczestników.

- Unikalna atmosfera oraz nastawienie na zawodników i kibiców wyróżniają Bydgoszcz Triathlon na tle innych imprez multisportowych. – Opowiada Aleksander Skorecki, prezes Stowarzyszenia Ars Athletica, organizatora wydarzenia – Jako organizatorzy sami jesteśmy zawodnikami, dlatego przygotowujemy wydarzenie z dużym zaangażowaniem i w oparciu o wieloletnie doświadczenie startowe.

Zmagania odbędą się na dwóch dystansach:

8 lipca 1/8, dystans super krótki (475 m pływania/22 km jazdy rowerem /5,5 km biegu)

9 lipca 1/4 , dystans krótki (950 m pływania/44 km jazdy rowerem /10,8 km biegu)

W ramach wydarzenia odbywają się także Międzynarodowe Mistrzostwa Prawników i Lekarzy w Triathlonie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.BydgoszczTriathlon.pl


 


  

 

 

 

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 9°CMiasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1006 hPa
Wiatr: 13 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama
Reklama
Reklama