W nocy z soboty 28 października na niedzielę 29 października 2017 r. przesuwamy wskazówki zegarków do tyłu i będziemy spać o godzinę dłużej.
W związku z tym, nieco inaczej będzie funkcjonować komunikacja nocna. Kursy linii nocnych wykonane w godz. 02:00 - 02:59, zostaną powtórzone po zmianie czasu.
Autobusy linii nocnych po zmianie czasu na swoich przystankach pojawią się zgodnie z zaplanowanym rozkładem jazdy i wariantem realizowanej trasy, ale już według nowego czasu.







![Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO] Za nami otwarcie nowego parku handlowego Magnuszewska 8 [FOTO]](https://static2.bydgoszcz.com/data/articles/sm-4x3-za-nami-otwarcie-nowego-parku-handlowego-magnuszewska-8-foto-1759050773.jpg)



Napisz komentarz
Komentarze