Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Zbita szybka w iPhone 11 Pro – co zrobić?

Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że stało się – szkło poszło, i to dosłownie. Misja zbita szybka w iPhone 11 Pro zakończona powodzeniem i zyskujesz punkty doświadczenia jakiego nigdy nie chciałeś. Tylko co teraz? Zostawić? Naprawić? Rada pierwsza: zdecydowanie to drugie. Praca na iPhonie ze zbitą szybką nie jest oszczędnością pieniędzy. Mająca kontakt z ekranem pęknięta osłona prędzej czy później doprowadzi do jego uszkodzenia. Konieczność wymiany wyświetlacza to już znacznie wyższy koszt. Wymiana szybki w iPhone jest nieporównywalnie tańsza nawet w serwisie.
  • 29.12.2021 11:00
  • Autor: Grupa Tipmedia
Zbita szybka w iPhone 11 Pro – co zrobić?

Jak naprawić zbitą szybkę w iPhone 11 Pro?

Masz zatem do wyboru dwie opcje i obie opierają się na zdjęciu starej osłony i założeniu nowej. Naprawa szybki w iPhone 11 Pro po zbiciu jest niestety niemożliwa. Tylko prawidłowe zamontowanie zupełnie nowej wyeliminuje usterkę.

Samodzielna wymiana szybki

Rozwiązanie problemu szybki w stylu DIY wymaga albo odwagi, albo odpowiednich umiejętności i narzędzi. Zestawy do samodzielnego serwisu oraz części wymienne można bez problemu kupić w internecie, ale ich jakość to zawsze loteria.

Jeśli wymiany szybki zamierzasz się podjąć samodzielnie w oparciu o filmiki z YouTube, to lepiej najpierw wykonaj kompletną kopię zapasową danych swojego iPhone’a. Gdybyś dysponował odpowiednią precyzją i praktyczną wiedzą, to raczej nie czytałbyś tego artykułu, prawda? Zastanów się dobrze, czy chcesz ryzykować pogorszeniem sytuacji i koniecznością wykonania bardziej zaawansowanej naprawy.

Wymiana szybki w profesjonalnym serwisie

Nie płać podwójnie i od razu postaw na profesjonalny i doświadczony serwis Apple. Wbrew pozorom nie musi to być autoryzowany serwis, który finansowo zedrze z Ciebie skórę. Ta sama wymiana szybki iPhone 11 Pro na takim samym poziomie może być wykonana taniej przez wyspecjalizowany serwis iPhone, w którym zapłacisz tylko za umiejętności, a nie za markę.

W AppleFix masz pewność wykorzystania profesjonalnych narzędzi przeznaczonych właśnie do wymieniania szybek oraz pewność tego, że będą one w rękach techników, którzy takich napraw przeprowadzili już bardzo wiele.

Twój iPhone 11 Pro będzie całkowicie bezpieczny. Stara szybka zostanie precyzyjnie usunięta bez szkód dla obudowy czy wyświetlacza. Serwisanci dokładnie oczyszczą panel w warunkach bezpyłowych i dopiero po odpowiednim przygotowaniu ostrożnie i starannie wymienią nową szybkę.

Nowa osłona zamontowana w serwisie posiada takie same właściwości jak szybka Corning, którą Twój telefon miał od nowości. AppleFix da Ci obietnicę jej jakości i wytrzymałości, a na dowód tego otrzymasz aż pół roku gwarancji na tę naprawę. Serwisów jest wiele, ale ciężko będzie znaleźć drugą ofertę z tak długim okresem gwarancji.

--- Artykuł sponsorowany ---