Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Marcelina Bociek - koncert

Marcelina Bociek - koncert

Kategoria:

Marcelina Bociek – bydgoszczanka, laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Z wykształcenia filolog polski i logopeda, na co dzień dziennikarka telewizyjna i wokalistka. Człowiek mnóstwa pasji, z których największe to muzyka, poezja i podróże. Uśmiechnięta, zakochana w naturze dziewczyna, która chwile wolne od miejskich obowiązków spędza w górach lub nad mazurskimi jeziorami – tam wycisza się i szuka natchnienia.


 

Sylwester Bugajak – student Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie gitary na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Na co dzień wykonuje różne gatunki muzyki jazzowej oraz rozrywkowej, a także komponuje i aranżuje.


 

Podczas koncertu wokalno-gitarowy duet zaprezentują utwory z nurtu szeroko pojętej piosenki poetyckiej, charakteryzujące się niebanalnymi tekstami. Będzie można usłyszeć piosenki, które na przestrzeni lat zapisywały się na kartach muzycznej historii, a także te bardziej współczesne, nawet znane z radia. Wybrzmią utwory Mietka Szcześniaka, Maryli Rodowicz, Ireny Santor, ale również Sanah czy Dawida Podsiadły.


 

Cegiełka na Fundację Światłownia w cenie 25 zł.


 


Światłownia Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Rozpoczęcie: 04.05.2024 18:00
Zakończenie: 04.05.2024 20:00
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
Reklama