Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych

Łydka Grubasa - koncert

Łydka Grubasa - koncert

Kategoria:

Halo, tu Łydka! Zapraszamy na wiosenną odsłonę trasy koncertowej „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe...


 

Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej Ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! Odwiedzimy miejsca gdzie będziemy po raz pierwszy – każdy z Was zasługuje na koncert jak najbliżej domu. Pogramy nową płytę, pogramy hiciory, sięgniemy też po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał!


 

Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, a część koncertów zagramy w towarzystwie sekcji dętej! Zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!


 

BILETY
KupBilecik: https://bkb.pl/116359-157c7
eBilet: https://sklep.ebilet.pl/277252852059996247
Biletyna: https://bilety.io/2nG78
GoOut: https://goout.net/.../lydka-grubasa+support-talo.../kaew/


 

Bramki: 19:00
Start koncertu: 20:00


Over the Under Pub Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Rozpoczęcie: 23.02.2024 20:00
Zakończenie: 23.02.2024 22:00
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
Reklama