Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bromberg Calling 25: REUNION

Bromberg Calling 25: REUNION

Autor: Materiały prasowe


Kategoria:

23.12.2023 | START: 22:00 | BILETY: I pula: 30 / II pula: 40 / III pula: 50 pln


 

W nocy z 23 na 24 grudnia 2023 Szczodre Gody zainicjujemy neopogańskim rytuałem funkcjonującym niegdyś pod nazwą Bromberg Calling. Wieść w grodzie nad Brdą od dawna głosiła, iż zwyczaj ten wymarł pozostając jedynie we wspomnieniach mieszkańców, jednak nadprzyrodzona, transgeneracyjna potrzeba gromadzenia się przybywających z całego świata trzy razy do roku bydgoszczan w wypełnionej jakościowymi doznaniami sonicznymi i wizualnymi przestrzeni, doprowadziła do wznowienia kultywacji tego ludowego obrządku.


 

Występy odbędą się tradycyjnie na dwóch scenach. Na sali czarnej wieczór otworzy występ duetu MALEDIWY (Marek Pospieszalski/Qba Janicki) , którzy bedą wtedy dzień po premierze swojej trzeciej płyty zatytułowanej “EDEN” . Podczas koncertu w Mózgu duet wykona natomiast specjalny repertuar taneczny, który docelowo ma być zarejestrowany i wydany w Brutality Garden. Jak można się domyślić występ będzie nosił silne znamiona przesterowanego afro polo, polimetrycznego slav stepu i noisowego click hopu. Kolejne postaci prezentujące się na tej scenie przeprowadzą słuchaczy przez wysoce zróżnicowaną paletę światów. Od strony DJskiej noc otworzy EVIUS inspiriujący się stylistyką brytyjskiego raveu lat 90. Współczesnym rozwinięciem będzie znana ze swej nieliniowej selekcji DAISY CUTTER. Ostatnią część wieczoru wypełni głębokie, winylowe brzmienie szlachetnego techno serwowanego przez jedną z aktywniej działających polskich DJek tego gatunku MILENĘ GŁOWACKĄ. Za scenografię oraz oprawę świetlną tej sceny odpowiadać będzie znany bydgoskiej publiczności WILLSON przygotowujący na ten wieczór specjalną instalację.


 

Druga scena, która znajdzie się w garderobie zostanie niemalże w całości zagospodarowana przez lokalnych działaczy wśród których spotkacie Państwo postaci związanie z cyklem Bromberg Calling od samego początku jego istnienia. Będą to ALEKSANDER ERDMANN, SERASSSO oraz MALADANZA (dawniej MAT NIFE) , których gościnią na tej scenie będzie warszawska selekcjonerka HELGA. Interaktywną instalację audiowizualną w tej przestrzeni przygotuje Mózgowy rezydent i bliski współdziałacz PIOTR GRYGOR.


 

Biorąc pod uwagę sytuację na poprzednich edycjach BROMBERG CALLING zdecydowaliśmy stanowczo ograniczyć ilość sprzedawanych biletów, celem zwiększenia ogólnego komfortu przebywania w klubie. Bilety sprzedawane w trzech pulach dostępnych na portalu Going.pl . Aby zapewnić sobie możliwość wejścia na wydarzenie oraz zakup biletu w przystępnej cenie, zachęcamy do nabywania ich w przedsprzedaży.


 


Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Rozpoczęcie: 23.12.2023
Łydka Grubasa - koncert Łydka Grubasa - koncert Halo, tu Łydka! Zapraszamy na wiosenną odsłonę trasy koncertowej „ĘĆ się imię Twoje”. Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana „ĘĆ” nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe... Ktoś kiedyś powiedział, że prawdziwe miejsce muzyki rockowej jest w klubach, jak najbliżej Ludzi. I o to chodzi w tej trasie! Chcemy być jak najbliżej Was i chcemy pograć jak najszczerszego rocka! Odwiedzimy miejsca gdzie będziemy po raz pierwszy – każdy z Was zasługuje na koncert jak najbliżej domu. Pogramy nową płytę, pogramy hiciory, sięgniemy też po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał! Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzonym jęzorem na dłoni. Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapitalne supporty, a część koncertów zagramy w towarzystwie sekcji dętej! Zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje! BILETYKupBilecik: https://bkb.pl/116359-157c7eBilet: https://sklep.ebilet.pl/277252852059996247Biletyna: https://bilety.io/2nG78GoOut: https://goout.net/.../lydka-grubasa+support-talo.../kaew/ Bramki: 19:00Start koncertu: 20:00Data rozpoczęcia wydarzenia: 23.02.2024 20:00 – Data zakończenia wydarzenia: 23.02.2024 22:00
Paweł Domagała - Narnia Tour Paweł Domagała - Narnia Tour W 2023 roku Paweł Domagała kontynuuje trasę koncertową „Narnia Tour”, aby utwory z nowego albumu miały szansę dotrzeć do odbiorców w całej Polsce.18 listopada 2022 roku odbyła się premiera płyty Pawła Domagały pt. „Narnia”, nawiązującej do „Opowieści z Narnii” C. S. Lewisa. Z tej okazji artysta wyruszył w wielką trasę koncertową. Paweł Domagała z zespołem odwiedził 16 miast i zagrał w wypełnionych po brzegi najpiękniejszych salach koncertowych w całej Polsce. Nowe piosenki, które dojrzewały w studiu nagraniowym pod czujnym okiem Łukasza Borowieckiego, nabrały już pełni życia w oprawie koncertowej, wsparte energią widowni.„Narnia” jest czwartym albumem Pawła Domagały. Krążek poprzedziły trzy single: „Łe Łe” oraz „Dzieci u dziadków” i „Po co ten krzyk”. Artysta zaprosił do współpracy Łukasza Borowieckiego, który współtworzył muzykę w „Narnii”. Wcześniejsze płyty artysty: „Opowiem Ci o mnie” i „1984” pokryły się platyną, natomiast album pt. „Wracaj” pokrył się złotem.Nowa płyta to bardzo osobista podróż, będąca rodzajem pamiętnika. Artysta podkreśla, że album jest „o szukaniu w sobie takiego miejsca, które jest tylko nasze i do którego uciekamy, gdy jest nam źle”. To opowieść pełna wiary w to, że każdy z nas ma w sobie tytułową „Narnię”, w której może rządzić dobro. Jak mówi sam autor: „To na pewno dla mnie płyta najbardziej osobista i najbardziej terapeutyczna. Płyta, która mnie w jakimś sensie uratowała, bo praca nad »Narnią« była równocześnie pracą nad sobą” – opowiada wokalista.Paweł Domagała zagra dla nas magiczne koncerty na trasie „Narnia Tour”. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć artystę w nowym repertuarze i poczuć energię nowych piosenek na żywo. Bilety na koncerty Pawła Domagały i innych gwiazd polskiej sceny muzycznej są dostępne w naszym repertuarze.Informacje od Organizatora Data rozpoczęcia wydarzenia: 25.02.2024 18:00 – Data zakończenia wydarzenia: 25.02.2024 20:00
ReklamaCentrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
Reklama