Stanisława Celińska z zespołem - Rzeka Muzyki

start 15.08.2021 19:00

Rzeka Muzyki

koniec 15.08.2021 20:00

Lokalizacja: Bydgoszcz

Rzeka Muzyki powraca!
Po roku przerwy związanej z pandemią zapraszamy ponownie na cykl bezpłatnych koncertów na wodzie. Występy będą się odbywać w każdą niedzielę wakacji. Liczba miejsc ograniczona.
Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami rządowymi do amfiteatru przy Operze Nova możemy wpuścić jedynie 50% publiczności, tj. 350 osób. Zaproszenia na koncert można odbierać w ratuszu od wtorku od godziny 16.30 do 18.00 oraz kolejne dni w godzinach pracy UMB lub do wyczerpania zapasów. Zawsze są dwie pule: 1. pula rozdawana w ratuszu i druga wydawana w dniu koncertu od godziny 18.00 do 18.45 w amfiteatrze Opery Nova.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.