Tulia - Rzeka Muzyki 2019

start 07.07.2019 19:00
koniec 07.07.2019 21:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Amfiteatr nad Brdą

Rzeka Muzyki to już wakacyjna bydgoska tradycja. Już po raz szósty na scenie nad Brdą mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w koncertach, które odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia.Repertuar jak zawsze będzie różnorodny – od muzyki klasycznej i operowej, poprzez jazz, rock aż do bluesa i muzyki popularnej i folka.

Rzeka Muzyki 2019, amfiteatr przy Operze Nova, zawsze o godz. 19.00

7 lipca – TULIA, „Tulia”

Ten żeński kwartet wokalny to fenomen ostatnich lat polskiej sceny muzycznej. Zespół aranżuje w niezwykle oryginalny sposób piosenki zarówno polskie, jak i zagraniczne. To m. in. covery utworów takich wykonawców jak Dawid Podsiadło, Robert Gawliński, Grzegorz Ciechowski, Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska, Goran Bregović & Kayah oraz Seweryn Krajewski. Podczas koncertu w Bydgoszczy, wokalistkom towarzyszyć będzie pięcioosobowy zespół instrumentalistów, a usłyszymy m.in. piosenki: "Nieznajomy", "Nie pytaj o Polskę", "Kiedy powiem sobie dość", "Krakowski Spleen", "Nigdy więcej nie tańcz ze mną", "Enjoy The Silence", "Nothing Elsę Matters".

14 lipca - DAWID LUBOWICZ QUARTET, „Inside”
21 lipca – JACEK BOŃCZYK, „Absolutnie…czyli Bończyk śpiewa Młynarskiego”
28 lipca - THE WHOOP GROUP, "Crimes". A także występ stypendystów Miasta Bydgoszczy – Emilian Rosiak i Antoni Majewski
4 sierpnia – MITCH&MITCH, „W mitchowskim stylu”
11 sierpnia - MECCORE STRING OUARTET. "Od Haydna do Griega"
18 sierpnia – JANUSZ SZRON, „Krzysztof Komeda – Song Book”
25 sierpnia – JANUSZ RADEK, „Poświatowska/Radek”

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.