Odwiedź Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji!

start 14.10.2017 godz. 10:00

SAWO

koniec 15.10.2017 godz. 17:00

Lokalizacja: Bydgoszcz, Toruńska 59

W dniach 14 i 15 października zapraszamy do bydgoskiej Artego Areny, gdzie odbędą się   18. Targi Mieszkaniowe - jesień 2017.  Będzie to już druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych, jaki i z „drugiej ręki”. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska.

W gronie wystawców wystąpią deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również oferty kredytów bankowych i instytucji finansowych oraz oferty mebli i wyposażenia kuchni, a także usług projektowania i urządzania wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

Do odwiedzenia targów zapraszamy zarówno poszukujący swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych, znajdą się  również mieszkania premium, a także spełniające kryteria programu MdM.  Przedstawiciele banków
i firm finansowych poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień na temat: - zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, zakupu nieruchomości, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie mieszkania, home staging’u oraz możliwości zakupu i sprzedaży mieszkania obciążonego kredytem.

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową – w stoisku nr 30. W sobotę 14.10.br w godz. 11.00 - 15.00 porady udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.
Z kolei w niedzielę 15.10 w godzinach 11.00 - 15.00, dyżurować będą architekci ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

Zapraszamy do Artego Areny w godz. 10.00 - 17.00 - wstęp na targi jest bezpłatny.
Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisami i cenami.  Więcej informacji o targach: www.sawo.pl

18. Targi Mieszkaniowe - jesień 2017

- Bydgoszcz, Hala Artego Arena

_______________________________________________________________

Program SEMINARIów – stoisko nr 24

Sobota - 14 października 2017

godz. 11.00

Kredyt hipoteczny krok po kroku.
- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00

Najem krótko i średnio terminowy czy okazjonalny? Jaką formę wybrać będąc właścicielem mieszkania na wynajem

godz. 13.00

Dlaczego sprzedaż mieszkania/domu warto powierzyć jednej agencji?
godz. 14.00

Zakup wymarzonego mieszkania - co warto wiedzieć i do ilu specjalistów się zwrócić?

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

Niedziela - 15 października 2017

godz. 11.00

Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00

Home Staging w pigułce dla pośredników i właścicieli nieruchomości.

godz. 13.00

Jak kupić lub sprzedać mieszkanie z kredytem. 

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30

Sobota – 14 października 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Radca prawny - Joanna Siluk  oraz  rzeczoznawcy majątkowi - Bydgoskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Niedziela - 15 października 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.