Bonusy dla klientów bukmacherów

  • 17.09.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Bonusy dla klientów bukmacherów
Na polskim rynku istnieje kilkunastu legalnie działających bukmacherów, konkurujących ze sobą o klientów - nowych graczy. Oferują oni im między innymi ciekawe bonusy, w różnej formie i wymiarze. Na co można liczyć u poszczególnych bukmacherów?

Czym są bonusy od bukmacherów?

Legalni bukmacherzy oferują głównie dla nowych klientów bonusy za założenie konta gracza w ich serwisie. Oferta taka właściwie jest dostępna u każdego bukmachera z naszego rodzimego rynku. To element strategii marketingowej - bez bonusów firma bukmacherska najpewniej nie miałaby czym zaciekawić potencjalnych graczy i skłonić ich do tego, aby to u nich się zakładali. Można to sprawdzić m.in. w serwisie Betun.pl

Bonus freebet

W świecie bukmacherskim można wyróżnić wiele rodzajów bonusów, dostosowanych do różnych grup klientów docelowych. Skuteczną zachętą do skorzystania z oferty i rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi może być tzw. freebet, czyli po prostu bonus pieniężny w wysokości 10, 15 czy 20 zł.

To ciekawy i korzystny dla graczy rodzaj bonusu, ponieważ można go dostać u bukmachera, bez konieczności składania jakiegokolwiek depozytu. W efekcie klient zawiera zakład bukmacherski, za który nie zapłaci ani grosza, ale przy trafionym obstawianiu może sporo zyskać.

U poszczególnych bukmacherów mogą występować różne rodzaje freebetów, ale w większości przypadków pozwalają one na zawarcie zakładu za darmo, ale klient musi dostosować się przy tym do warunków bukmachera. Oznacza to wymagany kurs, który klient musi osiągnąć w danym kuponie, aby skorzystać z opcji freebet.

Pieniądze na start bez depozytu

U niektórych bukmacherów na start po założeniu konta gracza otrzymuje się pieniądze na pierwsze zakłady. W większości przypadków taki bonus polega na wpisaniu kodu i autoryzacji zgłoszenia. Na konto gracza wpływa określona ilość gotówki, do dowolnego wykorzystania, choć tylko na zawieranie zakładów w serwisie bukmacherskim. Pieniędzy tych z reguły nie można wypłacić. 

Bonus do depozytu

Najczęściej spotykanym bonusem bukmacherskim jest bonus do depozytu, czyli dodatkowa gotówka, jaką klient firmy bukmacherskiej otrzymuje po zasileniu swojego konta określoną ilością pieniędzy. Przeważnie bonus ten wynosi około 50 proc. sumy depozytu. Można go wykorzystać na kolejne zakłady.

Zakład bez ryzyka

To popularny bonus wśród polskich, legalnie działających bukmacherów. Polega to na tym, że przy nietrafionym zakładzie gracz nie traci swoich pieniędzy, a jedyne co zostanie mu odliczone od konta to podatek. Pozwala to graczom podjąć zakład bez jakiegokolwiek ryzyka.

Bonusy są nieodłącznym elementem polityki marketingowej zakładów bukmacherskich. Wpływają pozytywnie na wizerunek danego bukmachera i skłaniają graczy do podejmowania gry u danego partnera, który w konkretnym czasie zaoferuje pożądany bonus.

Grupa Tipmedia
Podziel się: