Prezent na ślub - 5 praktycznych pomysłów

  • 23.07.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Prezent na ślub - 5 praktycznych pomysłów
W Polsce nadal nie przyjęła się moda na wręczanie gościom ślubnym listy prezentów. Mimo że jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, to niektórzy uważają je za nie do końca właściwe. Najczęściej w podarunku niesie się zatem kopertę z pieniędzmi. Niektórzy chcieliby jednak ofiarować Młodej Parze coś więcej. Przedstawiamy dzisiaj 5 pomysłów na praktyczne upominki ślubne.

1. Zastawa stołowa

Świeżo poślubieni małżonkowie zazwyczaj dopiero kompletują wyposażenie swojego domu. Można zatem im w tym nieco pomóc. Porcelanowa zastawa stołowa w wersji dekoracyjnej z pewnością okaże się niezwykle potrzebna zwłaszcza podczas przyjmowania gości. Zadbajmy, aby znalazło się w niej wiele, różnorodnych elementów.

2. Luksusowa pościel

To kolejny element, który przyda się w każdym domu. Pościel z wysokiej jakości materiałów jest przeważnie dość kosztowna, dlatego może okazać się dobrym prezentem, zwłaszcza gdy postawimy na niebanalne wzornictwo.

3. Oryginalny album na zdjęcia

Na większości wesel znajduje się profesjonalny fotograf, który dokumentuje ten ważny dzień. Wywołane zdjęcia trzeba przecież gdzieś przechowywać, dlatego wyjątkowy album na zdjęcia będzie przydatny.

4. Romantyczny wyjazd we dwoje

Tradycja podróży poślubnych jest coraz rzadsza. Organizacja ślubu wiąże się z dużymi wydatkami, dlatego niewiele osób może sobie pozwolić na wyjazd we dwoje w tym gorącym okresie. Może więc zapewnić im romantyczne doznania i wykupić pobyt w jednym z hoteli? Z takiego prezentu każdy będzie zadowolony.

5. Lot widokowy dla dwojga

Niektóre osoby wolą inwestować pieniądze w przeżycia, a nie kolejne przedmioty. Lot widokowy to niebanalny sposób na spędzenie czasu we dwoje. Wiąże się także z przyjemnymi emocjami. Najpierw należy się jednak upewnić czy żadne z małżonków nie ma lęku przed lataniem.

Wyjątkowe prezenty ślubne i nie tylko dostępne są na stronie prezentmarzen.com. To doskonałe miejsce na wybór niezapomnianego upominku, jaki na pewno zostanie doceniony. Nie bójmy się pytać Młodej Pary czego potrzebuje. Wiele z nich ma dokładnie sprecyzowane potrzeby więc zamiast głowić się nad kolejnymi pomysłami, warto pójść w stronę bardziej praktyczną. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: