Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
RavNet - usługi informatyczne dla firm - opieka IT

RavNet - usługi informatyczne dla firm - opieka IT

Opis działalności

Zajmujemy się profesjonalną obsługą i opieką informatyczną firm. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług IT na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

U nas odnajdziesz nowoczesne rozwiązania dla swojej firmy w zakresie opieki informatycznej. RavNet Warszawa jest firmą, która od ponad 17 lat pomaga swoim Klientom w chronieniu i obsłudze informatycznej ich zasobów. Zapewniamy sprawność działania, szybkość reakcji i ekspresową pomoc w problemach informatycznych. Fachowo i szybko rozwiązujemy problemy dotyczące obsługi informatycznej. Opieka informatyczna Twojej firmy to dla nas priorytet. Wdrażamy również gotowe rozwiązania renomowanych dostawców technologii backup, które charakteryzują się poprawą czasu odzyskiwania danych, pełną kontrolą nad archiwizacją, mobilnym dostępem do danych z każdego miejsca, inteligentnym odejściem do kwestii przechowywania danych oraz automatycznie wykonywanymi kopiami zapasowymi danych.
wsparcie-it,outsourcing-it,uslugi-informatyczne,firma-informatyczna,helpdesk-it,obsluga-informatyczna-firm,opieka-it,it,informatyka
Kategoria

Podziel się

Lokalizacja
ul. Płochocińska 19
03-191 Warszawa
228697515
Reklama