Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Obsługa Kanałów Social Media
Forte-Med Medycyna estetyczna

Forte-Med Medycyna estetyczna

Opis działalności

Profesjonalny gabinet medycyny, ginekologii oraz chirurgii estetycznej w Poznaniu przyjmujący w nowoczesnym gabinecie w centrum Poznania!

Klinika medycyny estetycznej w Poznaniu ForteMED jest miejscem, w którym od wielu lat przeprowadzane są standardowe oraz innowacyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii estetycznej oraz ginekologii estetycznej. Są to dziedziny medycyny, jakie stale się rozwijają dlatego też Nasi lekarze stale podnoszą posiadane kompetencje, by móc w pełni odpowiadać na oczekiwania Pacjentek. Każdy zabieg wykonywany jest w oparciu o wnikliwy wywiad medyczny oraz indywidualnie przeanalizowaną historię choroby. Od 20 lat podnosimy jakość świadczonych usług medycznych, by każda kobieta, która do Nas trafi poczuła się doskonale ze swoim ciałem.


Tagi
klinika-medycyny-estetycznej gabinet-medycyny-estetycznej ginekologia-estetyczna gabinet-ginekologii-estetycznej chirurgia-estetyczna leczenie-nietrzymania-moczu laserowe-usuwanie-rozstepow laserowe-usuwanie-blizn laser medycyna estetyka

Lokalizacja
Dożynkowa 16 1
61-663 Poznań
510936516
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt