Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
Gabinet Psychoanalityczny Psychoanalityk Tomasz Strugała

Gabinet Psychoanalityczny Psychoanalityk Tomasz Strugała

Opis działalności

Chcesz uśmierzyć swój psychiczny ból? Straciłeś kontrolę nad własnym życiem? Zadzwoń i umów się na psychoanalizę ? 606 955 777 Jako psychoanalityk wysłucham Twoich problemów. Nie oferuję gotowych recept na życie, lecz znalezienie przyczyn cierpienia.

Psychoanalityk Tomasz Strugała to specjalista w zakresie leczenia nerwicy, leczenia depresji i wszelkich problemów natury psychicznej. Nowoczesne metody psychoanalizy, które stosuje odnoszą oczekiwane rezultaty, nawet w najtrudniejszych przypadkach. Gabinet psychoanalityczny Tomasza Strugały to miejsce w którym każdy borykający się z trudną sytuacją życiową, przygnębieniem, brakiem chęci do jakiegokolwiek działania, mierzący się z rodzinnymi tragediami odzyska równowagę psychiczną i rozpocznie nową egzystencję. Psychoanaliza pozwoli zrozumieć źródło problemu – nie da gotowych i sztucznych rozwiązań – pozwoli raz na zawsze pokonać przyczynę problemów egzystencjalnych.
terapia,psychoterapia,zdrowie,leczenie-nerwicy,psychoanaliza,problemy-psychiczne,leczenie-zaburzen-psychicznych,leczenie-depresji,medycyna,psychoanalityk,gabinet-psychoanalityczny

Podziel się

Lokalizacja
Woźna 9/3
61-777 Poznań
606955777
Reklama