Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Nowak Solutions na Facebooku
Jawit

Jawit

Opis działalności

Przetwory owocowe Spichlerz to porcja zdrowia zamknięta w słoiku właśnie dla Ciebie! Powstają według domowych receptur — bez sztucznych dodatków. Wybierz naturalne przetwory i pozwól najbliższym rozkoszować się smakiem tradycyjnych potraw.

Jawit jest głównym partnerem handlowym producenta przetworów Spichlerz. W naszej ofercie znajdziesz najlepszej jakości przetwory owocowe, które są wytwarzane według tradycyjnych receptur, bez dodatku sztucznych konserwantów i polepszaczy. Dbamy o to, żeby dostarczane owoce do produkcji przetworów pochodziły tylko od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu mamy pewność, że zostały wyhodowane bez toksycznych oprysków. Ponadto specjalnie wyselekcjonowane produkty zapewniają niezwykłą słodycz przetworów i zadowalają najbardziej wymagające podniebienia. Przetwory Spichlerz to samo zdrowie zamknięte w słoiku, przekonaj się sam i skorzystaj z oferty sklepu internetowego Jawit.


Tagi
natura konfitura zdrowa-zywnosc producent-naturalnych-przetworow owoce dieta naturalne-syropy-owocowe przetwory-owocowe-producent przetwory-warzywne przetwory-syrop

Lokalizacja
os. 2 Pułku Lotniczego 8/46
31-867 Kraków
512115245
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt