Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Nowa - Polska apteka internetowa UK

Nowa - Polska apteka internetowa UK

Opis działalności

Apteka Nowa to największa Polska internetowa apteka online w UK. Tanie leki z Polski na receptę i na zamówienie, kosmetyki, suplementy diety. Sprawdź koniecznie!

Apteka Nowa realizuje recepty na leki oraz oferuje wiele farmaceutyków bez recepty. Jako polska apteka online w UK umożliwia ona pacjentom zakup preparatów na wiele schorzeń. Dostępne są tutaj leki na serce i nadciśnienie, choroby układu pokarmowego, schorzenia układu moczowego, choroby dermatologiczne (trądzik, kurzajki, grzybica itp.), bóle mięśniowe i stawowe. W aptece można nabyć również tabletki przeciwbólowe, leki na grypę i przeziębienie, leki na ból gardła, preparaty przeciwgorączkowe i wiele innych farmaceutyków bez recepty. Apteka sprzedaje także polskie leki w UK na zamówienie (pacjenci mogą skontaktować się i zamówić lekarstwo, które nie jest dostępne na stanie apteki).
leki-na-recepte,medycyna,apteka-internetowa,preparaty-medyczne,polskie-leki,farmaceutyka,tabletki,internetowa-apteka,sklep-medyczny,srodki-medyczne,sprzet-medyczny,zdrowie

Podziel się

Lokalizacja
Strathmore Avenue 24
Luton
44773439588
Reklama