Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
NZOZ Profimedic - Poradnie Specjalistyczne - Rehabilitacja Medyczna, Badania Diagnostyczne

NZOZ Profimedic - Poradnie Specjalistyczne - Rehabilitacja Medyczna, Badania Diagnostyczne

Opis działalności

NZOZ Profimedic świadczy swoje usługi w dwóch placówkach. W naszej ofercie posiadamy rehabilitację medyczną, badania diagnostyczne oraz poradnie specjalistyczne z wielu dziedzin medycyny. Realizujemy również usługi w oparciu o umowę z NFZ.

W Profimedic działa poradnia reumatologiczna. Lekarz reumatolog zapewnia konsultacje, diagnostykę i leczenie chorób reumatycznych kości i stawów. Pomoc mogą uzyskać tutaj Pacjenci cierpiący na schorzenia o pochodzeniu metabolicznym, zapalnym lub zwyrodnieniowym. Specjalista wykonuje badania układu ruchu, zleca badania laboratoryjne (można je wykonać w Profimedic) oraz w razie potrzeby kieruje na inne badania diagnostyczne. W poradni przyjmuje również reumatolog dziecięcy, który specjalizuje się w schorzeniach układu ruchu u dzieci i nastolatków do 18 lat. W ramach Profimedic działają również gabinety innych lekarzy specjalistów (m.in. endokrynolog, nefrolog, dermatolog, chirurg dziecięcy).
ginekolog,badania,opieka-medyczna,lekarz,rehabilitacja-medyczna,poradnie-specjalistyczne,reumatolog,badania-diagnostyczne,gabinet-lekarski,endokrynolog-dzieciecy

Podziel się

Lokalizacja
ul. Żeromskiego 52
90-626 Łódź
426328200
Reklama