Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
DERMACEA

DERMACEA

Opis działalności

Dermacea, oficjalny dystrybutor S T. Health Line Ltd. przedstawia leki i środki na łuszczycę, w tym: maście, kremy, szampony i inne naturalne preparaty. Zobacz koniecznie!

Leczenie łuszczycy naturalnymi sposobami
to dobre wsparcie dla stosowanych terapii medycznych. W przypadku choroby można zdecydować się na różne naturalne rozwiązania, takie jak: lecznicze kąpiele siarkowe lub kąpiele z użyciem soli z Morza Martwego, miejscowe stosowanie soku lub miąższu z aloesu oraz preparaty na bazie kapsaicyny. Bardzo dobry wpływ na redukcję objawów łuszczycy ma słońce, dlatego warto jak najczęściej korzystać z kąpieli słonecznych (z zachowaniem zasad bezpiecznego opalania). Bardzo dobry wpływ na leczenie łuszczycy ma odpowiednio dobrana dieta. Gotowe preparaty na łuszczycę, stworzone na bazie naturalnych składników i minerałów oferuje sklep internetowy Dermacea.
estetyka,problemy-skorne,problemy-dermatologiczne,pielegnacja-skory,masci-na-luszczyce-bez-recepty,krem-na-luszczyce,kosmetyki-na-luszczyce,dermatologia,masc-na-luszczyce-skory,luszczyca,zdrowie

Podziel się

Lokalizacja
al. Niepodległości 10/45
23-204 Kraśnik
505317374
Reklama