Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Factory Resotr Spa
Catering dietetyczny Dieta Premium

Catering dietetyczny Dieta Premium

Opis działalności

Profesjonalny catering dietetyczny z dostawą. Codziennie świeże 5 posiłków dostarczanych do Ciebie. Chudnij smacznie i zdrowo.

Dieta Premium to firma kompleksowo zajmująca się układaniem indywidualnych diet oraz cateringiem dietetycznym. Oferta firmy skierowana jest do osób, które borykają się z problemami żywieniowymi, chcą podjąć zdrowe i racjonalne odchudzanie, pragną wymodelować swoje ciało, regularnie ćwicząc na siłowni, są alergikami, diabetykami, cierpią na nietolerancje pokarmowe, są lub chcą zostać wegetarianami… Dieta Premium spełni oczekiwania wszystkich tych osób, firma daje możliwość zamówienia diety niskokalorycznej, diety 2000 kcal, diety wegetariańskiej, diety bezglutenowej, diety dla diabetyka oraz diety Montignaca. Gotowe, idealnie zbilansowane posiłki są dostarczane w wyznaczone przez klienta miejsce, o umówionej godzinie. Firma działa w miastach takich, jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Kraków oraz na terenie Aglomeracji Śląskiej.
odchudzanie,dieta,zdrowie,zywnosc,zdrowa-zywnosc,catering,catering-dietetyczny,kcal,fit,dieta-bez-wyrzeczen,dieta-pudelkowa,zdrowe-posilki,kalorie,szczupla-sylwetka

Podziel się

Lokalizacja
Obrzeżna 1a/176
02-691 Warszawa
222578626
Reklama