Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
METRIS Sp. z o.o.

METRIS Sp. z o.o.

Opis działalności

METRIS Sp. z o.o. to uznana firma zajmująca się ekspertyzą budowlaną, w szczególności inwentaryzacją stanu technicznego obiektów budowlanych. Dzięki solidnym podstawom technicznym i rzetelnemu podejściu, firma dostarcza usługi na najwyższym poziomie, zapewniając bezpieczeństwo i gwarancję jakości inwestycyjnej.

Zespół specjalistów METRIS dokładnie analizuje każdy obiekt, uwzględniając jego wiek, rodzaj materiałów budowlanych, uszkodzenia oraz wykonane naprawy. Dokumentacja jest uzupełniana zdjęciami wysokiej jakości, które wykonuje się przy pomocy nowoczesnych technik, takich jak kamera 360 stopni czy dron.

METRIS Sp. z o.o zapewnia swoim klientom kompleksową dokumentację dostarczaną na wybrany nośnik danych, co umożliwia elastyczne zarządzanie informacjami zarówno dla właścicieli, jak i zarządców obiektów.

Obok inwentaryzacji stanu technicznego obiektów budowlanych, oferta firmy rozciąga się także na inne obszary budownictwa. Są to m.in. badania statyczne nośności pali, pomiary drgań i wibracji, monitoring osuwisk czy inwentaryzacja dróg.

Całościowa i profesjonalna oferta firmy METRIS Sp. z o.o pozwala na przeprowadzenie szczegółowej analizy każdej inwestycji budowlanej, gwarantując klientom pełne zadowolenie z efektów końcowych oraz poczucie bezpieczeństwa ich nieruchomości.


Podziel się

Lokalizacja
Łąkoszyńska 127A
99-300 Kutno
+48242535055
Reklama