Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Zakole - spływy kajakowe Czarna Hańcza

Zakole - spływy kajakowe Czarna Hańcza

Opis działalności

Kompleksowa organizacja spływów kajakowych Czarną Hańczą. Noclegi w domkach ✅ pole namiotowe ✅ wyżywienie ✅ Zadzwoń 509 320 229 ☎ lub sprawdź szczegóły!

Spokojna, niewielka wieś Buda Ruska, a w niej nad samą rzeką Czarna Hańcza nasza przystań kajakowa Zakole. To wprost wymarzone miejsce na relaksujące wakacje z dala od hałasu, wśród przepięknych krajobrazów. Co nas wyróżnia? Oprócz zapewnienia Ci komfortowego noclegu i wyżywienia, wypożyczymy Ci nowoczesne kajaki i zorganizujemy niezapomniany spływ kajakowy. Z nami przemierzysz pobliskie rzeki: Czarną Hańczę, Rospudę, Marychę, Białą Hańczę czy Niemen. Ujrzysz najpiękniejsze, dzikie strony Podlasia z perspektywy kajaka. U nas powiosłujesz, najesz się, wyśpisz i wypoczniesz wraz z rodziną i znajomymi. Dołożymy wszelkich starań by wakacje w naszej przystani były najlepszym wyjazdem, na jakim dotąd byłeś i zapewniamy, że będziesz chciał wracać do nas każdego roku!
czarna-hancza-kajaki,czarna-hancza,rozrywka,wakacje,turystyka,splywy-kajakowe,splywy-czarna-hancza,domki,integracja,kajaki,atrakcje,kajak,rozrywka,sport,splyw,urlop,przystan-kajakowa,splywy-kajakowe-czarna-hancza,noclegi

Podziel się

Lokalizacja
Buda Ruska 2
16-503 Krasnopol
509320229
Reklama