Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
Psycholog Barbara Lubikowska

Psycholog Barbara Lubikowska

Opis działalności

Jestem psychologiem-psychoterapeutą. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Ponad dwadzieścia lat wykonywałam pracę w szerokim zakresie: diagnoza i pomoc psychologiczna w postaci konsultacji, porad i psychoterapii, prowadziłam także doradztwo zawodowe.

Psycholog Barbara Lubikowska posiada obszerną ofertę skierowaną zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Jako psycholog dziecięcy oferuje: specjalistyczne konsultacje i porady, diagnozy i testy oraz opinie psychologiczne. Konsultacje dotyczą dzieci, które sprawiają kłopoty wychowawcze, wykazują zaburzenia emocjonalne lub posiadają trudności w nauce. Przykładowe diagnozy i testy, które można tu wykonać to badanie rozwoju psychoruchowego małych dzieci, badanie inteligencji, ogólnej sprawności umysłowej, badanie dojrzałości szkolnej czy badanie 6-latków. Poza ofertą dla dzieci, z pomocy Barbary Lubikowskiej mogą skorzystać także osoby dorosłe, które podejmą tu skuteczne psychoterapie, pozwalające usunąć lub zredukować występujące zaburzenia psychiczne i emocjonalne.
zaburzenia-emocjonalne,medycyna,stany-lekowe,psychoterapia-par,konsultacje-psychologiczne,psychologia,nerwice,testy-psychologiczne,terapia-malzenska,porady-psychologicznepsychoterapia,zdrowie,depresja,psycholog

Podziel się

Lokalizacja
Zofii Nałkowskiej 4
70-785 Szczecin
668149491
Reklama