Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Karczma Maciejówka

Karczma Maciejówka

Opis działalności

Karczma Maciejówka zlokalizowana jest w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego na trasie nr 94, w odległości 13 km od Krakowa. Jest to idealna lokalizacja na zorganizowania przyjęcia rodzinnego jak i na spotkania biznesowe. Bliskość krajobrazów Jury Krakowsko - Częstochowskiej zaprasza do spacerów i delektowania się przyrodą. Nasze wnętrza pozwalają na spędzenie czasu w klimatycznej atmosferze, a jedzenie, za sprawą produktów najwyższej jakości i lokalnego pochodzenia, przenosi gości w inny wymiar elegancji i wspaniałych doznań kulinarnych.

Restauracja główna – pozwala Gościom na wybranie dogodnej dla siebie stylistyki wnętrza. Na sali kominkowej Gość poczuje rodzinny, przytulny i klimatyczny styl.
Sala lustrzana, pozwoli poczuć Gościom nutę nowoczesności i design.
Obydwie sale łączy miłość do jedzenia, piękne podanego i smakiem kuchni polskiej przenoszącego w inny wymiar.

Restauracja letnia- to idealne miejsce na przyjęcia rodzinne, biznesowe czy szkolenia w otoczeniu pięknego ogrodu i krajobrazu Ojcowskiego Parku Narodowego.

Hotel – Gustownie urządzone, kameralne trzy pokoje sprawiają, że Goście czują się u nas wyjątkowo. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesną łazienkę, telewizor i szczegóły, które zadbają o Państwa komfort.

Ogród – Pięknie zagospodarowana przestrzeń, w której ukrytych zostało 8 stolików dla naszych Gości. Jest to miejsce zapewniające intymność w otoczeniu pięknej roślinności. Zwieńczeniem ogrodu jest nasza restauracja letnia, w której organizujemy przyjęcia.

Plac zabaw – Domki ze zjeżdżalniami, huśtawki i zielona przestrzeń to miejsce zlokalizowane jest z przodu restauracji dla naszych najmniejszych Gości.

Parking – Dysponujemy miejscami parkingowymi dla 50 samochodów osobowych


Podziel się

Lokalizacja
Jamki 6
32-089 Czajowice, małopolskie
+48600448278
Reklama