Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Centrum Doskonalenia Umiejętności Egzaminacyjnych
VR Planet -  urodziny dla dzieci, imprezy integracyjne dla firm, kawalerskie/panieńskie Szczecin

VR Planet - urodziny dla dzieci, imprezy integracyjne dla firm, kawalerskie/panieńskie Szczecin

Opis działalności

VR Planet - Twój świat niepowtarzalnych przygód w wirtualnej rzeczywistości! Zapewniamy organizację wyjątkowych eventów oraz niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci w Szczecinie. Nasze atrakcje są pełne radości, emocji i niesamowitych wrażeń.

Dla miłośników wirtualnej rozrywki oferujemy również wycieczki szkolne jednodniowe, podczas których uczniowie mogą zanurzyć się w fascynującym świecie VR. To idealna okazja do nauki poprzez interaktywne doświadczenia, które rozwijają kreatywność i umiejętności.

Wieczory panieńskie, kawalerskie i imprezy integracyjne zyskują nowy wymiar dzięki VR Planet. Nasz doświadczony zespół instruktorów VR zadba o niezapomniane wrażenia, dostosowując atrakcje do indywidualnych preferencji i oczekiwań uczestników.

Jesteśmy również specjalistami w organizacji niezapomnianych urodzin dla dzieci. Nasze przyjęcia są pełne zabawy, ciekawych gier i atrakcji, które wciągają małych gości w magiczną rzeczywistość. Tworzymy wyjątkowe wspomnienia, które zostaną na długo w sercach jaroszyków.

W VR Planet przeniesiesz się do innego świata, pełnego niezwykłych przygód i emocji. Rezerwuj swoje miejsce już dziś i doświadcz czegoś wyjątkowego w samym sercu Szczecina. Zapraszamy do naszego magicznego świata wirtualnej rzeczywistości! #VRPlanet #EventySzczecin #ImprezyDlaDzieci #WycieczkiSzkolne #WieczoryPanieńskie #WieczoryKawalerskie #ImprezyIntegracyjne #UrodzinyDlaDzieci


Podziel się

Lokalizacja
Aleja Bohaterów Warszawy 42/103 Galeria Handlowa Turzyn 1 piętro
70-342 Szczecin, zachodniopomorskie
695835485
Reklama