Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Holistyczne Karmy dla zwierząt
WOW-BRUK Hurtownia kostki brukowej

WOW-BRUK Hurtownia kostki brukowej

Opis działalności

WOW-BRUK Kostka brukowa Toruń, najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie!
WOW-BRUK to renomowana hurtownia kostki brukowej, mieszcząca się w Młyńcu Pierwszym. Znajdziesz tam prawdziwych ekspertów od kostki brukowej, którzy znają się na niej jak mało kto. Pomogą Ci w dobraniu odpowiednich produktów, biorąc pod uwagę Twoje potrzeby techniczne i preferencje kolorystyczne. Do dyspozycji będziesz miał specjalistyczny ogród wystawowy, pełen trendowych kostek brukowych. Dzięki niemu z łatwością porównasz na żywo poszczególne wzory.
Pomimo tego, że firma mieści się w Młyńcu Pierwszym, nawet jeśli jesteś z Torunia, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z ich usług, gdyż prowadzą sprzedaż kostki brukowej na niemal całym terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firma dysponuje własnym transportem, w postaci odpowiedniej ciężarówki i HDS ułatwiającego załadowanie materiałów. Po złożeniu zamówienia od 2 dni do maksymalnie 2 tygodniu zrealizują je, zapewniając dostarczenie materiałów pod wskazany przez Ciebie adres.
Zakupisz tutaj kostkę brukową od renomowanych producentów, jak Kamal, Jadar, Polbruk, Buszrem. WOW-BRUK to także autoryzowany dystrybutor kostki brukowej marki Libet. W ofercie płyty tarasowe, płyty betonowe, obrzeża, krawężniki, impregnaty i wiele innych!
Dlaczego powinieneś wybrać właśnie WOW-BRUK?
Zajmują się sprzedażą kostki brukowej rzetelnie, z dbałością o potrzeby Klientów.
Zapewniają fachowe doradztwo — po przyjściu do punktu nie zostajesz z wyborem sam.
Dysponują produktami, które cechuje wytrzymałość i wysoka odporność na warunki atmosferyczne.
Posiadają naprawdę atrakcyjne ceny.
Dodatkowo świadczą usługi projektowe oraz z zakresu realizacji systemów ogrodzeniowych. Skontaktuj się z nimi już teraz, wchodząc na stronę https://wowbruk.pl/, dzwoniąc 577 158 202 lub odwiedzając ich bezpośrednio pod adresem Toruńska 35A, 87-162 Młyniec Pierwszy.
WOW-BRUK i wszystko się ułoży!

Kategoria

Lokalizacja
Toruńska 35A
87-162 Młyniec Pierwszy, kujawsko-pomorskie
577 158 202
Reklama