Podróże samolotem – komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży służbowych i wakacyjnych

  • 09.08.2019, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Podróże samolotem – komfort i bezpieczeństwo w czasie podróży służbowych…
Port lotniczy Ławica w Poznaniu znajduje się w odległości 7 km od centrum miasta. To nowoczesne lotnisko, które obsługuje loty krajowe i zagraniczne. Obecnie obsługuje ono ponad 60 destynacji głównie do miast Europy realizowanych m.in. przez linie Wizzair i Ryanair.

Szybki dojazd na lotnisko Ławica

Na poznańskie lotnisko Ławica wiodą komfortowe drogi – bezpłatny odcinek autostrady A2 od wschodu, zachodu oraz południa, a także doga ekspresowa S -11 od strony północnej. Oprócz tego istnieje dobrze zorganizowana sieć połączeń autobusowych z centrum miasta.

Liczne udogodnienia dla pasażerów

Lotnisko Ławica oferuje komfortowo wyposażony salon VIP z bezpłatnym WiFi oraz internetem stacjonarnym. W nowocześnie urządzonych salach na pasażerów z pakietem VIP Pass czekają liczne udogodnienia, dzięki którym każda podróż przebiegnie przyjemnie i bez zakłóceń.  W eleganckim salonie mogą skorzystać z ciepłych lub zimnych przekąsek oraz baru z napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi. Na życzenie pasażera można zorganizować catering. Ponadto pasażerowie mają również możliwość skorzystania z ekspresowej obsługi pasażera – 20 minut przed odlotem. Port lotniczy zapewnia m.in. przyśpieszoną odprawę biletowo-bagażową, paszportową i celną, kontrolę bezpieczeństwa oraz transport pomiędzy salonem VIP a samolotem z wjazdem na płytę lotniska za dodatkową opłatą. Kolejnym ułatwieniem s a miejsca parkingowe bezpośrednio przy salonie VIP.

Parking przy porcie lotniczym Ławica

Parking przy lotnisku Poznań należy do sieci Start Parking, która oferuje wygodne miejsca parkingowe w miejscach usytuowanych w pobliżu lotnisk na terenie całej Polski. Aby zapewnić pasażerom prosty i szybki dojazd na lotnisko oraz szybką odprawę zastosowano nowoczesne systemy parkingowe.

Ułatwienia dla zmotoryzowanych podróżnych

Lotnisko Ławica w Poznaniu zapewnia całodobowy parking samochodowy wraz z ubezpieczeniem w atrakcyjnych cenach. Parking jest bezpiecznym miejscem do pozostawienia samochodu na terenie ogrodzonym i monitorowanym w systemie Full HD, co znacznie poprawia kontrolę i bezpieczeństwo. Zmotoryzowani pasażerowie mogą pozostawić auto nawet na kilkanaście dni mając do wyboru jeden z korzystnych pakietów parkingowych.

Pakiety parkingowe – świetne rozwiązanie dla pasażerów

Dowolny pakiet parkingowy zapewnia zmotoryzowanym podróżnym wygodne rozwiązanie. Mogą wybrać najtańszy pakiet Start Parking Eko, który oferuje nowoczesny system skanujący samochody przy wjeździe na parking. Zawiera także ubezpieczenie od kradzieży do kwoty 50 tys. złotych. Parking został wyposażony w bezpieczny antykradzieżowy system parkingowy. Optymalnym rozwiązaniem jest pakiet Plus, który oprócz wyszczególnionych korzyści gwarantuje ubezpieczenie auta od kradzieży do kwoty 500 tys. złotych, a także zapewnia ubezpieczenie od szkód parkingowych. W pakietach Plus oraz Premium miejsca parkingowe objęte są monitoringiem FULL HD i znajdują się bliżej wjazdu. Pakiet Premium to najpewniejsza opcja, gdyż zawiera także ubezpieczenie od gradu i nawałnic, a jednocześnie oferuje wygodniejsze i szersze miejsca parkingowe.

Grupa Tipmedia
--- Materiał Partnera ---
Podziel się: