Przewóz osób po Europie. Najlepsze oferty!

  • 17.04.2019, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Przewóz osób po Europie. Najlepsze oferty!
Podróżowanie to nie tylko pasja, ale też coraz popularniejszy sposób na życie. Podróżujemy z różnych powodów: chcemy poznawać świat, podejmować pracę za granicą, odwiedzać rodzinę i przyjaciół lub spędzić urlop w ciekawym miejscu. Motywacji jest wiele, a możliwości jeszcze więcej! Jak wybrać dobry transport i nie żałować? Okazuje się, że dużym powodzeniem cieszą się międzynarodowe przejazdy busami.

Międzynarodowy przewóz osób

Są rozmaite środki transportu i każdy z nich ma swoje mocne oraz słabe strony. Własny samochód, podróż samolotem czy pociągiem to pierwsze, co przychodzi do głowy niedoświadczonemu podróżnikowi. Szybko jednak dostrzega on ograniczenia tego typu podróży. Nie każdy ma własny samochód lub doświadczenie, dzięki któremu pokona bez obaw wiele kilometrów. Podróż samolotem jest kosztowna (zwłaszcza, gdy bierzemy duży bagaż lub kupujemy bilety na ostatnią chwilę), natomiast podróż pociągiem oznacza przesiadki, a często również problem z dotarciem z dworca na miejsce docelowe. Osoby, które podróżują regularnie (np. z powodu pracy za granicą czy częstych wyjazdów), chętnie wybierają alternatywę tych środków transportu – bus.

 

Okazuje się, że transport międzynarodowy może być ekonomiczny i komfortowy. Firma Bus Express specjalizuje się w przejazdach do Niemiec i Holandii. Od kilkunastu lat świadczy usługi, dbając przede wszystkim o ich jakość. Zatrudnia wykwalifikowanych kierowców, którzy są poddawani regularnym badaniom, a flota pojazdów składa się z wygodnych busów marki Volkswagen, które są poddawane regularnym przeglądom i sprawdzane przed każdą podróżą. To jednak nie wszystko.

Elastyczny przewoźnik

Celem firmy Busy Express było zapewnienie wygodnych przejazdów, a te są możliwe tylko wówczas, gdy są dostosowane indywidualnie do każdego klienta. Dlatego przewoźnik oferuje możliwość dojazdu po osobę bezpośrednio na wskazany adres lub dowiezienie jej na miejsce docelowe (oczywiście szczegóły należy uprzednio uzgodnić telefonicznie). Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas spędzony na kłopotliwych przesiadkach. Stanowi duże udogodnienie dla podróżujących seniorów, osób niepełnosprawnych lub o ograniczonych możliwościach ruchowych, a także dla rodzin z małymi dziećmi lub podróżnych z dużym bagażem. Klienci Bus Express mogą wsiąść pod domem do wygodnego pojazdu i wysiąść dopiero u celu. Całą resztą zajmuje się doświadczony kierowca, który sprawnie i bezpiecznie dowiezie podróżnych na miejsce.

 

Bez względu na to, jaki cel przyświeca naszej podróży do Niemiec lub Holandii, warto wziąć pod uwagę właśnie transport busem. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które pozwala uniknąć tłoku, stresu, opóźnień i zbędnych formalności. Wystarczy stawić się na miejscu zbiórki lub zamówić bus wprost pod drzwi swojego domu. Taki przejazd jest nie tylko znacznie wygodniejszy, ale też tani, co dla wielu osób stanowi bardzo ważny aspekt, zwłaszcza, gdy podróżują regularnie. Podróże busem pozwalają zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy oraz – przede wszystkim – własny czas.

Grupa Tipmedia
Podziel się: