Jakie buty wybrać na wiosnę?

  • 22.02.2019, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Jakie buty wybrać na wiosnę?
Od pięknych pasteli do modnych metalików, półbuty damskie są wiosennym must-have obuwniczym, którego nie możesz zignorować. Zajrzeliśmy do porównywarki sklepów modowych https://manwoman.co/, aby przekonać się, jakie projekty będą najlepsze w tym sezonie, co z pewnością i Tobie pomoże podjąć decyzję dotyczącą tego, jakie półbuty damskie ostatecznie wybrać w tym roku.

Propozycja #1 sznurowane półbuty „oksfordy”

 

Tej wiosny stawiamy na klasyczne, sznurowane półbuty damskie. Są praktyczne, stylowe, modne - bez wysiłku i co najlepsze – niezmiennie podążające za trendami mody.

 

Propozycja #2 klasyczne, skórzane półbuty

 

Jeśli szukasz klasycznej pary czarnych skórzanych butów - to masz szczęście, bowiem taki styl również tej wiosny należy do najmodniejszego grona butów, na pewno przechodzisz w nich cały sezon!

 

Propozycja #3 pastelowe półbuty damskie

 

Pastele są wielkim hitem modowym w świecie trendów tej wiosny, a miętowa zieleń jest najbardziej pożądanym odcieniem, jeśli chodzi o półbuty damskie. Uważamy, że jest to dobra odmiana od wszystkich butów w ciemnym kolorze, których nigdy nie brakuje w sklepach, a jeśli do tego dojdzie gruba podeszwa – to oznacza, że będziesz mogła w tym sezonie cieszyć się naprawdę praktyczną parą, co ma szczególne znaczenie, jeśli szykuje się bardzo aktywny, wiosenny dzień.

 

Półbuty damskie – jak je nosić?

 

Masz już swoją ulubioną parę? Fantastycznie! Teraz mini porady odnośnie tego, jak je nosić. Najprostszym i najczęstszym sposobem na okiełznanie półbutów damskich z powyższej listy jest założenie do nich ubrań bardziej niż zwykle inspirowanych stylem męskim. Aby było bardziej nowocześnie, możesz z powodzeniem założyć do nich luźniejsze spodnie i kurtkę, a do tego całość uzupełnić o stylową, białą koszulę.

 

Efekt końcowy będzie niesłychanie stylowy, a Ty będziesz czuć się pięknie, wygodnie i jak najbardziej zgodnie z obowiązującymi tej wiosny trendami w modzie obuwniczej. Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Cię do skorzystania z ich wielkiego potencjału!

Zobacz także: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/jak-dobrac-kolor-ubran-pod-typ-swojej-urody/ar/13619076

Grupa Tipmedia
Podziel się: