Jak wysłać rower kurierem?

  • 19.12.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wysłać rower kurierem?
Rower możesz łatwo nadać kurierem. Co prawda tego pojazdu nie wyślesz przesyłką standardową, bo gabaryty samej ramy przekraczają limity przyjęte we wszystkich firmach kurierskich, ale w takim przypadku możesz skorzystać z przesyłki niestandardowej. Tanio nadasz rower za pośrednictwem serwisu Furgonetka.

Nadanie przesyłki zajmie Ci dosłownie 5 minut. Aby to zrobić musisz w formularzu zamówienia podać dane nadawcy i odbiorcy paczki, określić typ przesyłki oraz wpisać jej wymiary i wagę, a następnie wybrać konkretną firmę kurierską, z której usług chcesz skorzystać i przekazać paczkę kurierowi. Możesz również skorzystać z możliwości nadania paczki w punkcie lub paczkomacie. Na Furgonetka.pl znajdziesz bowiem szeroką ofertę usług kurierskich, od dostawę przesyłek przez kuriera pod drzwi, czyli adres odbiorcy, po możliwość nadania i odbioru ich w punktach czy paczkomatach. Dodatkowo poprzez serwis bez problemu wyślemy paczkę za granicę, zarówno do krajów europejskich, jak i USA, Kanady, Australii czy Azji. Jeśli mieszkasz na co dzień za granicą, to też masz możliwość nadania przesyłki z innego państwa do Polski.

 

Furgonetka to broker kurierski, czyli firma współpracująca z różnymi kurierami. W ofercie serwisu Furgonetka znajdziesz aż 10 firm kurierskich, które oferują różnego rodzaju usługi. Oferta serwisu Furgonetka jest bardzo zróżnicowana, bo w przypadku przesyłek standardowych, niestandardowych, dłużycowych i paletowych masz też możliwość skorzystania z dodatkowych usług, np. opcji płatności za pobraniem, doręczenia o określonej godzinie czy ubezpieczenia swojej przesyłki. Wysyłka roweru kurierem z Furgonetką jest też o wiele tańsza niż jego samodzielny transport i mniej czasochłonna. Jedyne, co musisz zrobić, to zamówić kuriera, zapakować rower i przekazać go kurierowi.

 

Wysyłka roweru kurierem będzie tańsza dzięki skorzystaniu z możliwości, jakie daje serwis Furgonetka. Broker kurierski Furgonetka negocjuje ceny ze współpracującymi kurierami, dzięki czemu może zagwarantować niskie ceny nadań. W praktyce bardziej opłaca się wysłać rower kurierem przez serwis Furgonetka niż nadać go bezpośrednio u tego samego kuriera. Żeby wysłać paczkę z rowerem, wystarczy się zarejestrować i zalogować w serwisie Furgonetka oraz wypełnić wszystkie pola w formularzu nadania, wydrukować etykietę na przesyłkę, nakleić ją na paczkę i przekazać rower kurierowi. Kuriera możesz zamówić wprost do swojego domu lub firmy albo wybrać samodzielne dostarczenie roweru do punktu nadań. W pierwszym przypadku zaoszczędzić czas, w drugim pieniądze, bo nadanie w punkcie jest jeszcze tańsze.

 

Z serwisem Furgonetka możesz realnie oszczędzać, ale pamiętaj, by odpowiednio przygotować swój rower do wysyłki. Rozkręcić go, ofoliować wszystkie elementy i dokładanie zabezpieczyć lub umieścić w kartonie. Na przesyłce możesz nakleić też etykietę z napisem „Ostrożnie”.


Więcej informacji znajdziesz na https://furgonetka.pl/.

Grupa Tipmedia
Podziel się: