Podsłuchy domowe w dobrej cenie – gdzie szukać?

  • 22.11.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Podsłuchy domowe w dobrej cenie – gdzie szukać?
Masz wrażenie, że kiedy zamykasz za sobą drzwi w Twoim domu kręcą się obcy ludzie? Masz wątpliwości co do wierności współmałżonka? A może wyjeżdżając na wakacje chcesz mieć pewność, że nikt nie włamie się do Twojego domu i nie rozkradnie dorobku Twojego życia? Nie daj sobie wmówić, że to przewrażliwienie i kolejna teoria spiskowa! Podsłuchy domowe to coś dla ciebie! Gdzie ich szukać i jak znaleźć ten jedyny, odpowiedni? Czy niska cena może żyć w symbiozie z jakością? Podpowiadamy, jak postawić pierwsze kroki w świecie półprofesjonalnego szpiegostwa!

Podsłuchy domowe – jakie są najlepsze?

 

Jeśli zależy nam na stałej możliwości monitorowania pomieszczenia, gdzie podsłuch został zainstalowany, najlepiej wybrać model z wbudowanym odbiornikiem GSM. Do takiego urządzenia wystarczy włożyć działającą kartę SIM i zadzwonić na przypisany do niej numer. Urządzenie automatycznie odbierze połączenie i pozwoli na nasłuch na żywo nawet do 24 godzin. Podsłuch w trybie standby może zaś pozostać włączony nawet do dwóch miesięcy w oczekiwaniu na połączenie z naszej strony. Możemy więc z niego korzystać w każdym miejscu, gdzie znajduje się zasięg sieci GSM. Standardowy zasięg podsłuchu to nawet sześć metrów, przy czym jakość dźwięku można poprawić kupując pluskwę z wbudowanym mikrofonem, który możemy skierować ku potencjalnemu źródłu rozmów. Tak więc w połączeniu z miniaturowymi rozmiarami stanowi on idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.

 

Rozmiar ma znaczenie

 

W przypadku montowania podsłuchów istotne jest, aby były one niewidoczne, ukryte przed osobami podlegającymi inwigilacji. Dlatego też tak ważne są ich miniaturowe rozmiary. Nowoczesne podsłuchy domowe są na tyle małe, że możemy je ukryć niemal w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, oprócz miniaturyzacji, zastosowano w przypadku niektórych modeli formę kamuflażu – współczesne pluskwy mogą przybierać różnorakie formy urządzeń codziennego użytku, takich jak listwy zasilające czy myszy komputerowe. Ciekawą opcją jest instalacja pluskwy w niemal dowolnym, wybranym przez klienta przedmiocie. Nie musimy się wtedy obawiać dekonspiracji związanej z pojawieniem się nowego przedmiotu w pokoju.

 

Gdzie szukać najlepszych ofert?

 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – oczywiście w internecie! Na specjalistycznych stronach internetowych można znaleźć najlepsze oferty podsłuchów. Dostarczane są one do nas za pośrednictwem poczty w ciągu kilku dni, a czasem przy zmawianiu produktów za odpowiednią kwotę możemy liczyć na darmową dostawę. Co więcej, paczki zazwyczaj możemy zamawiać również poza granicę kraju. Jednakże same udogodnienia dotyczące przesyłki nie mogą być jedynym argumentem przemawiającym za konkretnym dostawcą. Ważna jest także cena (niekoniecznie zawsze najniższa), jakość oferowanych produktów, jak i renoma samego sprzedawcy. Dobrze jest poczytać opinie na forach internetowych oraz portalach społecznościowych, gdzie zazwyczaj ma miejsce dość swobodna wymiana informacji. Zobacz koniecznie też czym są lokalizatory gps do samochodu.

Grupa Tipmedia
Podziel się: