Prezent urodzinowy dla każdej mamy - znajdź ten idealny!

  • 16.11.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Prezent urodzinowy dla każdej mamy - znajdź ten idealny!
Na swojej drodze życiowej spotykamy wiele ważnych i wyjątkowych dla nas osób, ale nikt nigdy nie będzie bardziej wyjątkowy niż mama. Pomyśl, to jedyna osoba na tej planecie, którą znasz dosłownie od urodzenia! Przyjaźni z takim stażem nie przebije nawet najlepszy przyjaciel z dzieciństwa. Kiedy ktoś tak szczególny obchodzi swoje urodziny, powinien dostać wyszukany i oryginalny prezent, nic innego nie wchodzi w grę. Ale jak znaleźć taki upominek? Zadanie jest piekielnie trudne, tym bardziej, że goni Cię czas - przecież ten dzień już niedługo! Spokojnie, bez paniki, pomożemy. Jako specjaliści od podarunków przedstawiamy kilka wyjątkowych propozycji na prezent dla każdej mamy.

Bycie matką to praca na cały etat 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Do tego potrzeba specjalnych umiejętności i kwalifikacji - kucharki, opiekunki, psychologa, pielęgniarki, krawcowej, sprzątaczki… Długo by wymieniać. Można by rzec, że mamy mają jakiś niezwykły pierwiastek boskiej mocy, dzięki któremu potrafią to wszystko ogarnąć. W tym szczególnym dniu powiedz swojej mamie, że znasz jej mistyczną tajemnicę, a pomoże Ci w tym idealny prezent - deska do krojenia z grawerem. To prezent dla każdej mamy, która powinna wiedzieć, że już nie musi ukrywać się ze swoimi supermocami. Twoja mama za każdym razem, gdy wejdzie do kuchni przygotować obiad, przypomni sobie, że jest tu w zastępstwie za Boga, bo w sumie dzięki swoim zdolnościom poradzi sobie ze wszystkim. W końcu jest Twoim prywatnym aniołem.

Skoro już wiemy, że Twoja mama jest niepokonana i najlepsza na świecie, to dlaczego by nie mieć tego na piśmie? Przecież to niezwykle istotna kwestia, a takie koniecznie muszą zostać zapisane ze względu na wagę sprawy! Certyfikat “Najlepsza mama” to najwyższe i najważniejsze odznaczenie, jakie może otrzymać matka od swojego dziecka. Niestety jest zarezerwowane tylko dla najlepszych mam, ale tym nie musimy się przejmować, bo właśnie dzięki temu jest to idealny prezent dla Twojej mamy! W dniu jej urodzin napisz, jak bardzo jest dla Ciebie ważna i ile jej zawdzięczasz, a na pewno poczuje się nie tylko wyróżniona, ale również wzruszona i kochana.

Na liście naszych topów jest też prezent dla każdej mamy, która jest wiecznie zabiegana i dwoi się i troi, łącząc obowiązki domowe z pracą, która pochłania jej mnóstwo czasu. To idealny prezent, który będzie praktyczny, a jednocześnie szczególny i poruszający. Grawerowany pendrive “Mama” sprawi, że nawet w natłoku pracy, czy na wyjeździe służbowym po drugiej stronie globu, Twoja mama przypomni sobie, że jest najlepsza na świecie i jej dzień od razu stanie się piękniejszy. Świetnym pomysłem będzie obdarowanie mamy pendrivem razem z zawartością. Co by miało się na nim znaleźć? Masz tu pełną dowolność - rodzinne fotografie upamiętniające najmilsze chwile, jej ulubione piosenki czy filmy, cokolwiek, co tylko wzbudzi uśmiech na jej twarzy i wprawi ją w radosny nastrój.

Kto powiedział, że pluszaki są tylko dla dzieci? My je uwielbiamy i stanowczo nie zgadzamy się z tą opinią! Założę się, że w dzieciństwie od swojej mamy dostałeś niejednego pluszaczka, więc może teraz jej się należy jakiś mięciutki przyjaciel? Nikt nie sprawdzi się lepiej w tej roli niż pluszak “Najlepsza mama”, który zostanie stworzony specjalnie dla niej jako spersonalizowany, idealny prezent, a swoim słodkim, misiowym spojrzeniem sprawi, że serce Twojej mamy stopnieje na malinowy dżem.

W natłoku tych wszystkich obowiązków, mamie należy się odrobina relaksu, a już na pewno w dniu jej święta. Wszyscy doskonale wiedzą, że nic tak nie odpręża jak gorąca, pachnąca kąpiel. Jest tylko jedna rzecz, która może zrelaksować Twoją mamę jeszcze bardziej - otulenie się po tak miłej kąpieli ręcznikiem z haftem “Najlepsza mama na świecie”, który miękko i puszyście przypomni jej, że jest kochaną i najlepszą mamą, która kiedykolwiek stąpała po tej planecie. To idealny urodzinowy prezent dla każdej mamy, która ceni sobie komfort i wygodę.

Który z tych prezentów najbardziej ucieszy Twoją mamę? Jeśli masz już idealny prezent - nie czekaj, spraw jej przyjemność. A jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany i masz wątpliwości, to zobacz inne propozycje spersonalizowanych prezentów w MyGiftDNA w kategorii prezent dla mamy.

Grupa Tipmedia
Podziel się: