Grawerowane statuetki jako pomysł na prezent idealny

  • 26.10.2018, 16:00
  • Grupa Tipmedia
Grawerowane statuetki jako pomysł na prezent idealny
Jeśli chodzi o wybór odpowiednich podarunków dla naszych bliskich, często nie potrafimy odpowiedzieć na pytanie, co tak właściwie zadowoliłoby ich najbardziej.

Najczęściej kierujemy się względami przydatności, ale nie zawsze wiemy, co w danym momencie okaże się użyteczne. Jeśli nie mamy pojęcia, co uszczęśliwi drugą osobę, warto postawić na prezent, który będzie pewnego rodzaju pamiątką na długie lata. Grawerowanie w szkle to bardzo popularna forma tworzenia szklanych statuetek, które mogą przedstawiać dowolnie wybrany przez nas napis, a nawet obraz.

Dekoracja pomieszczenia - elegancki kryształ

Kryształowe ozdoby to nie tylko piękny sposób na podkreślenie jakichś ważnych chwil z życia, lecz również idealna dekoracja, która to sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania, a także dobrej jakości szkło, upominki te prezentują się naprawdę niezwykle. Kryształ 3d to z pewnością świetny pomysł na podarunek dla bliskiej nam osoby, ponieważ nie tylko może przedstawiać bliskie nam treści – słowne, czy obrazkowe – ale też sprawić, że każde wnętrze wyglądać będzie nowocześnie i modnie.

Gdzie szukać grawerowanych kryształów?

Grawerowane szkło na prezent nie jest dość popularnym rodzajem podarunków, jakie wręczamy naszym bliskim. Niemniej jednak coraz więcej sklepów oferuje ich wykonywanie, co sprawia, że więcej osób decyduje się na ich zakup. Jeśli szukamy więc wysokiej jakości grawerowanych kryształów, warto zajrzeć na stronę internetową studio3d.com.pl. Znajdziemy tam bowiem szeroką gamę szklanych statuetek o różnych rozmiarach, kształtach, a także wzornictwie. Ponadto, wraz z zakupionym kryształem otrzymujemy także etui, ściereczkę z mikrofibry oraz żelowe stabilizatory.

Podświetlana ozdoba

Warto pamiętać również o tym, że płacimy jedynie za wielkość statuetki, zatem to, jaką długość będzie miała nasza dedykacja, nie wpływa na finalną cenę. Jest to szczególnie ważne, gdy planujemy na krysztale umieścić cytat o dużej liczbie znaków, który ma być jednak napisany dość małą czcionką. Chcąc spotęgować niezwykłość danej statuetki, możemy zainwestować w podstawki LED. Służą one wzmocnieniu ekspozycji figurki, która to będzie podświetlona i zdecydowanie bardziej widoczna.

Grupa Tipmedia
Podziel się: