Kalkulator kredytowy samochodowy a wyposażenie auta – to musisz wiedzieć!

  • 10.10.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Kalkulator kredytowy samochodowy a wyposażenie auta – to musisz wiedzieć!
Wybór nowego auta wiąże się z wielkimi emocjami – zastanawiamy się nad wyborem koloru czy wyposażenia. Równie ważny jest wybór sposobu finansowania pojazdu. Poznaj kalkulator kredytowy samochodowy, dzięki któremu uzyskasz informacje o wysokości rat!

Kalkulator kredytowy samochodowy – sprawdź zmiany w miesięcznej racie!

Kredyt EasyDrive dostępny jest w Volkswagen Financial Services. Można nim sfinansować wszystkie modele oferowane przez markę Volkswagen. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia płacenie możliwie najniższych rat, które pokrywają utratę wartości rynkowej pojazdu. To powoduje, że przed nabywcą stają znacznie szersze możliwości użytkowania auta z bogatym wyposażeniem, ponieważ nie obciąża to mocno domowego budżetu. Czy na pewno? Udowodni to kalkulator kredytowy samochodowy!

Kredyt na nowy samochód z niską ratą Nowy Volkswagen Polo z silnikiem 1.0 l TSI o mocy 95 KM i z 5-biegową manualną skrzynią biegów

Nowy Volkswagen Polo z silnikiem 1.0 l TSI o mocy 95 KM i z 5-biegową manualną skrzynią biegów, w wersji Comfortline kosztuje 57790 zł. To auto, które w standardzie wyposażone jest m.in. w system rozpoznający zmęczenie kierowcy czy system Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście. Pełnego wyposażenia nie ma tutaj co wymieniać, gdyż jest ono dość bogate. Za takie auto w Kredycie EasyDrive zapłacić należy minimalnie ratę w wysokości 441 zł. Aby tyle wyniosło miesięczne zobowiązanie, to:

  • kredyt powinien trwać 48 miesięcy,
  • klient powinien wybrać wkład własny 30 proc. wartości pojazdu,
  • średni przebieg samochodu w ciągu roku nie będzie przekraczał 20 tys. km (czyli 80 tys. km w ciągu całej umowy).

Tyle wystarczy, aby podróżować nowym, świetnie wyposażonym i bezpiecznym samochodem. Można jednak podróżować jeszcze bardziej komfortowo. Jak to zrobić kredytem samochodowym na raty?

Nowy samochód na kredyt z bogatym wyposażeniem – zobacz wyliczenia!

Do tej wersji Volkswagena Polo dołożyć można np. panoramiczny szklany dach. Jego koszt to 2960 zł. Kwota ta może wydawać się spora – szczególnie, gdy trzeba wpłacić ją jednorazowo. Jak wpłynie ona na wysokość raty w Kredycie EasyDrive? Kalkulator kredytowy samochodowy podaje, że przykładowy model ze szklanym dachem kosztować będzie w sumie 60750 zł. To spowoduje, że przy pozostawieniu wszystkich kryteriów umowy kredytowej tak jak to opisano wcześniej, miesięczna rata wzrośnie do 464 miesięcznie.

Grupa Tipmedia
Podziel się: