Bydgoski Bieg Urodzinowy coraz bliżej

  • 20.04.2017, 12:46
  • KB
Bydgoski Bieg Urodzinowy coraz bliżej materiały organizatora
Wielki krokami zbliża się Bydgoski Bieg Urodzinowy, który symbolicznie zainauguruje sezon biegowy w naszym mieście. Organizatorzy w tym roku przygotowali parę nowości i niespodzianek.

Ponad 1400 biegaczy na sportowo uczci nadanie Bydgoszczy praw miejskich. W tym roku zapraszamy na pięciokilometrową trasę, która poprowadzi uliczkami Starówki i bulwarami nad Brdą. Start i metę zaplanowaliśmy na Wyspie Młyńskiej. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i ciekawych nagród dla zwycięzców. Trasa nie jest długa, ani przesadnie wymagająca. Dla każdego uczestnika biegu przygotowaliśmy pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek. Z kolei od godz. 12.00 na Wyspie Młyńskiej, zarówno na zawodników jak i kibiców, czekać będzie EUROtruck promujący piłkarskie mistrzostwa do lat 21. Tam znajdzie się Refleksomierz, Quick Feet, fotobudka, specjalny quiz, a przede wszystkim puchar, o który w czerwcu na polskich stadionach walczyć będzie dwanaście najlepszych młodzieżowych reprezentacji U21 na Starym Kontynencie.

Na zakończenie Biegu Urodzinowego organizatorzy poczęstują Was tortem przygotowanym z okazji jubileuszu nadania Bydgoszczy praw miejskich.

 

W ramach imprez towarzyszących odbędą się także Otwarte Treningi Fitness. Od godziny 12 chętni bydgoszczanie będą mogli wziąć udział w 3 otwartych sesjach treningowych prowadzonych przez bydgoską trenerkę personalną, Aleksandrę Wojtyś. Trenerka pokaże jak poprawnie wykonać trening zapobiegający kontuzjom, pomagający w rozluźnieniu mięśni, który przyda się każdej aktywnej osobie, niezależnie od stopnia zaawansowania. Szczegóły dostępne są TUTAJ.

Przypominamy, że od  19 kwietnia do 21 kwietnia w godz. 9.00-19.00 można odbierać pakiety startowe. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe