Masz pomysł na logo Teatru Kameralnego? Weź udział w konkursie!

  • 20.04.2017, 06:13 (aktualizacja 20.04.2017 06:17)
  • KB
Masz pomysł na logo Teatru Kameralnego? Weź udział w konkursie! UMB
Bydgoski ratusz zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie związanym z symbolem Teatru Kameralnego.

Zgłoszenia można nadsyłać do końca kwietnia. Symbol zostanie umieszczony na elewacji, na lewej stronie frontonu. W konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne i podmioty prawne, które zajmują się projektowaniem plastycznym – w szczególności profesjonalni artyści plastycy i studenci takich kierunków jak malarstwo, rzeźba, projektowanie graficzne, wzornictwo, architektura wnętrz czy szeroko pojęte sztuki wizualne.

Twórcy mogą korzystać z dowolnej techniki – może to być płaskorzeźba, malarstwo ścienne czy grafika. Prace oceniane będą pod względem wartości artystycznej, czytelności symbolu i trwałości techniki wykonania.

Jury przyzna trzy nagrody w wysokości: 5 tys. zł (I nagroda), 3 tys. zł (II nagroda) i 1 tys. zł (III nagroda). Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie projektu zgodnie z wymaganiami regulaminu .

Termin składania prac upływa 30 kwietnia. Prace konkursowe należy dostarczyć na adres: Urząd Miasta Bydgoszczy, Plastyk Miejski, 85-130 Bydgoszcz, ul. Grudziądzka 9-15 z dopiskiem „Konkurs na symbol Teatru Kameralnego”. Ogłoszenie wyników nastąpi 16 maja 2017.

 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe