Dwa tygodnie na Mazurach, kilkanaście kilogramów mniej. Tak działa FOX BOOT CAMP

  • 18.04.2017, 15:10 (aktualizacja 28.04.2017 09:03)
  • Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Dwa tygodnie na Mazurach, kilkanaście kilogramów mniej. Tak działa FOX BOOT CAMP
Każda minuta dnia precyzyjnie zaplanowana. Treningi, specjalna dieta, odpoczynek. W chwilach zniechęcenia lub zmęczenia motywacja od profesjonalnej kadry trenerskiej. Efekty? Kilkanaście kilogramów mniej, nowe nawyki żywieniowe i zmiana stylu życia. Właśnie dlatego obozy odchudzające i kondycyjne FOX BOOT CAMP na Mazurach cieszą się takim zainteresowaniem. Miejsca na wakacyjne turnusy rezerwowane są z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

Boot Camp to nazwa określająca program szkoleniowy jakiemu poddawani byli rekruci wojskowi armii amerykańskiej. Bardzo intensywne i ciężkie treningi trwające czasami kilkanaście godzin dziennie zakładały trening bez względu na utrudniające ćwiczenia warunki pogodowe takie jak deszcz, śnieg czy upały.  Program przynosił nie tylko niesamowite rezultaty kondycyjne i ogólnorozwojowe, ale pomagał rekrutom przekraczać granice własnej wytrzymałości i kształtował siłę charakteru.

Dziś koncept obozów sportowych i treningów typu boot camp zyskuje coraz większą popularność. Dzieje się tak głównie ze względu na wysoką efektywność takiego treningu. Już tygodniowy trening połączony z odpowiednio dobraną dietą daje zaskakujące efekty. Starannie dobrane i intensywne ćwiczenia siłowo-wydolnościowe prowadzone w formie interwału, wpływają na równoczesną poprawę niemal wszystkich aspektów funkcjonowania organizmu. Naturalnym efektem tych działań jest realna utrata wagi, obwodów i tkanki tłuszczowej oraz poprawa kondycji.

Od kilku lat hasło “Ucieczka na Mazury” nabiera nowego znaczenia - mówi Joanna Lis, która wraz z mężem organizuje obozy odchudzające i kondycyjne FOX BOOT CAMP. Dla naszych obozowiczów jest to ucieczka od nadwagi, złego odżywiania, awersji do aktywności fizycznej. Wyjeżdżają od Nas z innym nastawieniem do życia, zmienioną samooceną i co najważniejsze - o jeden lub dwa rozmiary w dół. Zmiana jest jednym z haseł działalności FOX BOOT CAMP ale za zmianą stoi wiedza o fizjologii człowieka, odżywianiu, doświadczenie w indywidualnym planowaniu diet i treningów.

“Uczestnicy obozu byli bardzo różni, tak różni jak ich cele, które im przyświecały. Dla tych szczuplejszych i bardziej wysportowanych było to kolejne wyzwanie, poprawa kondycji i sprawdzenie granic swoich możliwości. Tym nieco bardziej otyłym przyświecała walka z kilogramami, poprawa oddechu i stanu zdrowia. Wszyscy zdali na piątkę. „ Wyjeżdżamy z Kruklanek uśmiechnięci, naładowani pozytywną energią i dobrymi wspomnieniami. I o to chodziło przecież przede wszystkim o dobrą zabawę i luz psychiczny. Wrócimy na pewno, już za rok. Niektórzy z dziećmi by motywowały nas do dalszej rywalizacji jeszcze bardziej”  - relacjonuje swój pobyt w mazurskim ośrodku FOX BOOT CAMP jeden z uczestników obozu odchudzająco-kondycyjnego.
 


Widoczne i utrzymujące się zmiany bez efektu jo-jo sprawiają, że na obozy odchudzające i kondycyjne FOX BOOT CAMP zgłaszają się kolejne osoby. Zobacz terminy najbliższych obozów na
www.foxbootcamp.pl | www.facebook.com/FoxBootCamp

 

Artykuł sponsorowany

Fox Boot Camp | Odwiedź nas również na Facebook!
Podziel się:
  • TAGI:

 

Pozostałe