Młodzi o sensie życia w Bydgoszczy

  • 16.03.2017, 14:30 (aktualizacja 16.03.2017 14:38)
  • KB
Młodzi o sensie życia w Bydgoszczy KPUW
Być człowiekiem dzisiaj, "Quo vadis Homo?" to myśl przewodnia interdyscyplinarnej konferencji młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, która odbyła się dzisiaj w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Bydgoszczy. Gościem wydarzenia był wicewojewoda Józef Ramlau.

Tematem rozważań tegorocznej, szóstej edycji  był wolontariat. Bydgoska młodzież próbowała odpowiedzieć na pytanie; Czy człowiek nie może się odnaleźć w pełni inaczej, jak tylko poprzez bezinteresowny dar z samego siebie?

Wśród 12 osób, które wygłosiły referaty, najwyższe uznanie zdobyła Aleksandra Machowska uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy. Gratulacje i wyrazy uznania laureatce konkursu oraz jej nauczycielce złożył wicewojewoda Józef Ramlau, który przekazał na ręce zwyciężczyni pióro od prezydenta RP Andrzeja Dudy.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe