Bydgoski towar eksportowy w Poznaniu.

  • 7.03.2017, 10:03
  • KB
Bydgoski towar eksportowy w Poznaniu. materiały organizatora
Nowy towar eksportowy z naszego miasta „Bydgoszcz THE WALL Show. Polska droga do wolności”. Jest to widowisko muzyczno-filmowe, którego trzon stanowi muzyka z płyty THE WALL zespołu PINK FLOYD, wykonana na w całości żywo przez The Echoes Project z towarzyszeniem orkiestry kameralnej (Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod dyr. Marka Czekały) oraz chóru dziecięcego (Mezza Voce z Pałacu Młodzieży, pod dyr. Izabeli Cywińskiej - Łomżyńskiej).

Historia Bydgoszcz THE WALL Show zaczęła się w naszym mieście w roku 2014. Bydgoski THE ECHOES PROJECT zagrał wówczas z towarzyszeniem orkiestry kameralnej oraz chóru dziecięcego całe THE WALL w pełni live. Tego wcześniej nie było! Nawet sam Waters, grając po świecie THE WALL nie zatrudnia chóru i orkiestry (partie te idą z playbacku, a dzieciaki na scenie wyłącznie skaczą). Teraz Bydgoszcz THE WALL Show będzie można ponownie zobaczyć w Poznaniu.

Poznański koncert będzie zarazem premierowym wykonaniem live całego Show z nowym filmem Jarka Kuropatwińskiego „Bydgoszcz THE WALL Show. Polska droga do wolności”. Obraz ten jest w pełni oryginalny, nie jest on remakiem kultowego filmu Alana Parkera z 1982 roku. Pokazuje on historię polskiej walki o wolność przez pryzmat losów Polishpinka (Mieczysław Franaszek) – chłopca, który w trakcie wojny stracił ojca (lotnika walczącego w bitwie o Anglię), przeżywa okres komunistycznej indoktrynacji, z której się wyzwala, stając się muzykiem rockowym i działaczem nielegalnej opozycji antykomunistycznej. Przeplatają się w nim zdjęciami archiwalne ze zdjęciami nakręconymi specjalnie do tego filmu.

 

Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/the-wall-show/

Miejsce: MTP - Poznań Congress Center Głogowska 14, 60-101 Poznań

 

Teaser:

https://www.youtube.com/watch?v=9dKVHrvr2Qs

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fluid
Fluid 10.03.2017, 13:14
W Jordankach była kapela z Olsztyn z panienką na wokalu. Proszę nie mylić z Bydgoszcz THE WALL Show!!!
Mirek W
Mirek W 9.03.2017, 11:10
Byli i w Toruńskich Jordankach...porażka
Fluid
Fluid 7.03.2017, 21:14
Było już w kilku miastach. Na Gali Świateł w Grudziądzu było podobno 3 tys. ludzi. Wreszcie coś wielkiego.

Pozostałe