Chcesz reprezentować bydgoskie organizacje pozarządowe? Zgłoś się do Rady Działalności Pożytku Publicznego

  • 17.02.2017, 09:55 (aktualizacja 17.02.2017 10:20)
  • KB
Chcesz reprezentować bydgoskie organizacje pozarządowe? Zgłoś się do Rady Działalności Pożytku Publicznego KB archiwum
Prezydent Miasta Bydgoszczy zaprasza bydgoskie organizacje pozarządowe do zgłaszania kandydatów na członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy na trzyletnią kadencje w latach 2017-2020.

Wybory do Rady odbędą się podczas II Bydgoskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych. Komplet dokumentów w terminie do 23 lutego  2017 r. do godz. 15.00 należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: ngo@um.bydgoszcz.pl oraz dostarczyć do biura Zespołu ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Grudziądzka 9-15, pokój 319. Zaraz po zakończeniu naboru sylwetki kandydatów zostaną przedstawione do publicznej wiadomości.

Szczegółowe informacje wraz z plikami do pobrania można znaleźć TUTAJ. Z kolei więcej o Radzie Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy można przeczytać:TUTAJ.

Warto wiedzieć:

Wszelkich informacji udziela Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Grudziądzka 9-15, budynek C, pokój 319, mail: ngo@um.bydgoszcz.pl, tel. 52 58 59 273.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe