ZUS Bydgoszcz: Wysłano PIT-y do osób pobierających świadczenia

  • 15.02.2017, 14:12
  • KB
ZUS Bydgoszcz: Wysłano PIT-y do osób pobierających świadczenia KB archiwum
Bydgoski oddział ZUS-u informuje o zakończonej wysyłce PIT-ów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Formularze PIT trafią do wszystkich osób, które w 2016 roku chociaż raz pobrały jakiekolwiek świadczenie z ZUS. Osobom, które pobierają świadczenia z  Oddziału ZUS w Toruniu i Oddziału ZUS w Bydgoszczy wszystkie PIT-y zostały już wysłane.

Pierwsze formularze wysłano do emerytów i rencistów już 31 stycznia. Ostatnie PITy dla osób, którym ZUS wypłacał zasiłki chorobowe, macierzyńskie oraz świadczenia rehabilitacyjne, wysłano 14 lutego.

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku nieotrzymania deklaracji do 3 marca 2017 roku lub wątpliwości odnośnie otrzymanego formularza PIT prosimy o kontakt z terenową jednostką ZUS, która wypłacała w 2016 r. świadczenie.

 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe