Jesteś programistą? I Bydgoski Hackathon przed nami

  • 13.02.2017, 13:14 (aktualizacja 13.02.2017 13:54)
  • KB
Jesteś programistą? I Bydgoski Hackathon przed nami Materiały prasowe
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na I Bydgoski Hackathon. Po raz pierwszy w Bydgoszczy odbędzie się Hackathon dla programistów i studentów, organizowany w partnerstwie firm branży IT i uczelni wyższych, skupionych w Bydgoskim Klastrze Informatycznym.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest partnerem przedsięwzięcia i zaprasza na 24-godzinny maraton. Wszystkim uczestnikom zapewnione będą posiłki i pamiątki z wydarzenia. Rejestracja do 10 marca, szczegóły na stronie wydarzenia – http://bkihack.pl/.

W założeniu Hackathon ma w ciekawy sposób, w krótkim czasie i w gronie pasjonatów programowania, osiągnąć określony rezultat. Sprzyjająca atmosfera pozwoli oddać się nowym wyzwaniom, pobudzić kreatywność oraz podzielić się wiedzą i doświadczeniem. Hackathon to spotkanie interpersonalne, stąd zapraszamy do udziału w zespołach złożonych z 3 do 5 osób. Rejestrujemy się indywidualnie, w grupy będzie można dobrać się na miejscu. Uczestnicy pracować będą na własnym sprzęcie (należy przynieść swój laptop/komputer).

Organizator zapewnia dostęp do Internetu. W trakcie Hackathonu można liczyć na pomoc i podpowiedź ekspertów. Dla Uczestników przewidziano napoje i posiłki. Finałem Hackathonu będzie ocena prac. Drużyny w czasie nie dłuższym niż 5 minut zaprezentują swoje projekty. Każdy Uczestnik otrzyma pamiątkę z wydarzenia a najciekawsze prace zostaną specjalnie nagrodzone.

I Bydgoski Hackathon odbędzie się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy ulicy Karola Szymanowskiego 3.

Dla najlepszych do zdobycia nagrody:

  • Płatny staż na stanowisku developer w dziale Big Data & Security – Atos
  • Roczna licencja RevDeBug – T Komp
  • Dwuletni pakiet domena + hosting – Domena.PL
  • Trzymiesięczne staże w firmie informatycznej – SYNEO
  • Miesięczny wakacyjny staż w dwóch wybranych działach firmy z szansą wygrania stypendium – iQor

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaakceptowanie i przestrzeganie Regulaminu Hackathonu. Udział w Hackathonie jest bezpłatny. O przyjęciu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziesz na: http://bkihack.pl/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe