Kino Jeremi otwiera się ponownie

  • 01.03.2021, 16:18
  • KB
Kino Jeremi otwiera się ponownie kinojeremi.liceumxv.edu.pl
Informujemy, że po kolejnej przerwie spowodowanej epidemią wirusa SARS-COV-2, Kino Jeremi otwiera się prezentując filmowe czwartki. W marcu będzie można obejrzeć cztery filmy w ramach cyklu "Intryga i miłość w kostiumie".

Po kolejnej przerwie spowodowanej epidemią wirusa SARS-COV-2, Kino Jeremi w Fordonie powraca z filmowymi czwartkami, oczywiście z zachowaniem wszystkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

W marcu zaprezentowany zostanie cykl filmowy "Intryga i miłość w kostiumie",a w nim między innymi filmy, których nie zdążyliśmy pokazać w listopadzie ubiegłego roku.

Pierwszy obraz, który będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek 4 marca, to wielokrotnie nagradzany, przepiękny wizualnie dramat produkcji francuskiej pt. "Portret kobiety w ogniu". W kolejne czwartki zobaczymy: komedię romantyczną "Histeria. Romantyczna historia wibratora", dramat koreański "Służąca", a na koniec głośny film Agnieszki Holland "Szarlatan".

Szczegóły na stronie FB: https://www.facebook.com/KinoJeremiFordon i internetowej: http://www.kinojeremi.liceumxv.edu.pl/ .

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.