Walentynkowy Dzień Kota w ZOO

  • 13.02.2020, 15:28
  • KB
Walentynkowy Dzień Kota w ZOO Myślęcinek
W niedzielę, 16 lutego zapraszamy na Walentynkowy Dzień Kota w myślęcińskim zoo. W programie gra terenowa i zwiedzanie z przewodnikiem.

Początek o godzinie 11 w pawilonie Akwarium Terrarium. Co czeka odwiedzających? Pierwszym punktem programu będzie gra terenowa pt. „Śladem kocich pazurów”. Zabawa przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych. Trzeba będzie aktywnie rozwiązywać wyjątkowe zadania, poszukiwać śladów, obserwować zwierzęta, by odkryć tajemnice drapieżnych kotowatych.

Gwarantujemy szybsze bicie serca! O godz. 12.30 natomiast rozpocznie się spacer z przewodnikiem pod hasłem „Poznaj nasze koty”. Uczestnicy obejrzą kocich mieszkańców bydgoskiego Ogrodu Zoologicznego. Spojrzą w wyjątkowe oczy pumy, spróbują dostrzec panterę śnieżną, dowiedzą się, w co się bawi tygrys, posłuchają, jak spędzają walentynki rysie, a jak żbiki. Zbiórka przy wybiegu niedźwiedzi.

By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kupić bilet wstępu w cenie 15 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy).

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe