Stok w Myślęcinku nadal nieczynny!

  • 03.01.2020, 09:48
  • KB
Stok w Myślęcinku nadal nieczynny! Myślęcinek (archiwum)
Jak podaje LPKiW, utrzymujące się wysokie temperatury nie pozwalają na rozpoczęcie naśnieżania armatkami. Czekamy na mróz!

Wysokie jak na zimę temperatury powodują, że ziemia nie jest odpowiednio zamarznięta. Wpływa to na nieefektywność ewentualnego naśnieżania-śnieg nie utworzyłby odpowiedniej warstwy niezbędnej do przygotowania trasy.

Dlatego też Myślęcinek czeka na utrzymujący się mróz przynajmniej na poziomie -2,-3 st. C. Kiedy już rozpoczną się działania na stoku, na pewno pojawi się  o tym informacja, zarówno na stronie internetowej, jak i na Facebooku.  

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe