Malowanie pasów na bydgoskich przejściach dla pieszych

  • 10.06.2019, 12:14
  • KB
Malowanie pasów na bydgoskich przejściach dla pieszych "Zebra"
Jak podaje ZDMiKP, wyłoniony w ramach przetargu wykonawca, odmalowuje oznakowanie na jezdniach. Przejścia dla pieszych, pasy rozdziału, czy miejsca wyłączeń z ruchu.

Tradycyjnie, „malunki" rozpoczął przy obiektach, uczęszczanych przez dzieci, jednak z tą różnicą w porównaniu do lat minionych, że równie ekspansywnie maluje w pozostałych.

Obecnie roboty prowadzi w wielu miejscach jednocześnie, ale co najważniejsze w godzinach wieczornych oraz w nocy.
Do odnowienia jest blisko 50 tysięcy metrów kwadratowych oznakowania.

Część oznakowania jest odnowiona z wykorzystaniem techniki natrysku, pozostała z wykorzystaniem mas chemoutwardzalnych - jest to tzw. „oznakowanie grubowarstwowe". Prace w zależności od pogody, ekipy zakończą w połowie sierpnia.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe